reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Witam
Krycha-wielkie dzięki...pocieszam się,że to"tylko"w nocy tak zle jest-w ciągu dnia jakoś jest:-(
Agnieszka-już pomału zaczynam zaciskać kciuki-tak niewiele czasu zostało do narodzin Twojego Maleństwa:)
AgaIrlandia-nie ,no Maya jest nie do pobicia:)
Pogoda dziś znowu kapryśna:(uciekam...a Wam miłego dnia życzę
 
Ohh ale nas dziś pogoda powitała...Gdzie jest słonko pytam hehe???
Dziś mam wolny dzień(jutro i w piątek jeszcze do pracy śmigam ) i muszę wybrać się na końcowe zakupy kobiety ciężarnej :-):-) A mianowicie muszę sprawić sobie super sexi biustonosik do karmienia;-)i jeszcze parę gadzetów dla malutkiej.
Zaczynam się oswajać z myślą że za tydzień (za kilka godzin) o tej porze ...;-)Ale się cieszę! No i jednocześnie boję ,jakieś zastrzyki w kręgosłup.. cięcie brzucha brrr...
Czy któraś z was miała tutaj cc?
aga twoja córcia jest niesamowita :-)
 
Witam :)
ale pogoda :( mam nadzieje ze sie wypogodzi !
my juz dawno na nogach . Maya szaleje na macie a ja pije kawke . Agnieszka13111980 za niedlugo kryszynka bedzie z Wami . trzymam kciuki napewno bedzie wszystko ok!!!!!.Aga gratulacje dla Mayeczki . Kasia buziaki dla Was i Igorka !. Milego dnia !
 
Alex2339, witaj! Jak się czujesz? Widzę, że suwaczek już śmiga :-D

.

alex pisz co tam słychać jak samopoczucie? nadal mdłości?



Witam sie
Czuje sie przecietnie nadal mdlosci i do tego strasznie mnie brzuch boli
na 13.05 mam wizyte w szpitalu brzuszka jeszcze nie widac spokojnie mieszcze sie w swoje rzeczy ale chyba powinnam sie pomaly rozgladac za ciazowymi ubraniami bo jak mi brzuch wystrzeli tak jak z Nikodemem z dnia na dzien i nie mialam w czym chodzic:-D
i mam okropnego lenia do wszystkiego
 
dzien dobry :)
wlazlam sie przywitac:)
ja dzis z okazji tej byle jakiej pogody porobilam sobie w domku( czytaj przeprowadzka z szafy do szafy- ale chyba bede musiala zrobic to jeszcze raz...hehehhe....wyprowadzialm sie z naszej wspolnej szafy ,zeby kazde z nas mialo miejsce,a;e zle zrobilam ,bo mojemu A zostawilam wieksza szafe i po co?????????przeciez ja mam wiecej rzeczy hahahha....wiec trza bedzie znow sie przenosic)
poza tym polazlam z Mayka do lidla po chleb,i tak spac miala isc ....ale pogoda masakra...niby zimno nie jest ,ale wieje....wrrrr....az nieprzyjemnie bylo i w dodatku jeszcze zaczelo padac.....
no nic.....moje dziecie jeszcze spi...a ja zaraz do szkoly jade.....napewno mi sie obudzi ,jak ja do samochodu bede przenosic ech....
 
reklama
Do góry