reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

marta f jak to bedzie odpowiadalo Justynce to ja sie pisze z checia przyniose z soba zarelko napewno i usmiech na twarzy :) utylko kiedy i o ktorej by to bylo bo ja dziennie pracuje do 14 ... wiec w tych porach moge jedynie zyczyc wam smacznego i milej zabawy a jesli bedzie pozniej wasze spotkanko to wpadne napewno :))

kasia limerick ja uzywam kremu aqueous robie wielka plame na glowce tego kremu Nadinke w tym troszke posiedzii pozniej ide sie kapac smaruje ponownie dobrze wyczesuje i smaruje ponownie ... nei za kazdym razem to robie ale czesto ... Tylko Nadia ma powanza ciemieniuche a moja siostrzenica ma 5 lat i ma do dzis ;/
 
reklama
dobra to ja mam pytanie do was mamcie: czy ktoras zna jakis preparat na ciemieniuche?? moje dziecie juz tak dlugo ma to paskudztwo,w pl cos tam jest ale teraz sie nie wybieram.
Bozenko ty cos wspominalas kiedys o czyms ,ale zabij mnie nie pamietam tej nazwy ,a juz mam dosyc tego swinstwa na glowce malej:((( to tak brzydko wyglada, fuj .

Nie znam żadnych preparatów, ale jedym z błedów podczas kąpania jest mycie główki ręką (nie twierdzę, że ty akurat tak robisz). A powinno się umyć ją taka delikatna myjką. Ja jeszcze mojej małej smarowałam oliwka i wyczesywałam. Podziałało.
 
Jesssssu zostawic was na chwile...
Na poczatku camomille zycze zdrowka dla Igorka,biedny ten twoj synus.Mnejmy nadzieje ze wroci do zdrowia i nie bedziesz juz miala tyle zmartwien.Trzymaj sie cieplo.
Co do nowej uzytkowniczki wypowiem sie tylko tyle ze nu nu nu nie ladnie.Ale wiecej nie pwiem bo platalam sie kiedys juz jedna dyskusje i zal mi bylo opuszcc ten watek ale na jakis czas musialam wiec teraz powiedziala pas.Nie wtracam sie! Forum jest od tego zeby sie wspierac,dyskutowac i spedzac czas milo przed kompem.Mozna sie wymieniac pogladami ale nie obrazac nikogo.Tyle.

U nas trzeci dzien choroby.Maly juz nie zrwraca ale ma biegunke.Temperatura ciagle sie utrzymuje choc po lekach spada do 37.8.ale wciaz.Z jedzeniem nic sie nie poprawilo,elaktrolity nie przechodza przez gardlo,ale zaczal chociaz wode z sokiem pic.No dobra nie uzalam sie ide ogarnac balagan bo trzy dni na dole prawie nie byla i jak u cyganow normalnie!

aaa hihi widze ze robi sie sie tu weolo,mamy z Irlandii przenosza sie na troche tu.Dobrze,dobrze,wesolo bedzie.
Dziewczynki przepraszam za bledy czasem zjadam litery ale mam taka mala klawiaturke ze czasem nie wtrafiam hihihi
 
Ostatnia edycja:
sylcia mozemy sie spotkac popołudniu to wteydy i dzieciaki zabiore bo rano są w szkole a kiedy to zależy od justysi :)
 
reklama
dobra to ja mam pytanie do was mamcie: czy ktoras zna jakis preparat na ciemieniuche?? moje dziecie juz tak dlugo ma to paskudztwo,w pl cos tam jest ale teraz sie nie wybieram.
Bozenko ty cos wspominalas kiedys o czyms ,ale zabij mnie nie pamietam tej nazwy ,a juz mam dosyc tego swinstwa na glowce malej:((( to tak brzydko wyglada, fuj .
treatment cradle cap - to jest szampon,pare razy umyjesz i po ciemieniuse:tak:
 
Do góry