reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Niestety megan jestem zmuszona zadzwonic w poniedzialek do odpowiedniej instytucji i poinofmowac ich o Twoim zdrowiu.To dla dobra Twoich córeczek :tak::tak:



HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHA ale ty jestes smieszna hahahahahahahahahahaahahahahahahahah
Żeby Ci nie było śmiesznie jak opieka socjalna wejdzie Ci do domku,już ja się tym zajmę
 
reklama
Ravena zmień dilera:-) szkoda mi twoich dzieci.mieć taką trzepniętą matkę:no: do tego niezrównoważoną i z wybujałą wyobraźnią.że nie wspomnę o rozdwojeniu jaźni
 
jestem krową,wiem o tym.
Krowa? Tylko tyle? No nie badz taka skromna.... Nie krepuj sie:-)
Jesli chcesz, to mozemy Ci pomoc znalezc kilka ciekawszych epitetow ;-)
A co do Anineczki, to niestety bardzo sie pomylilas:tak: Nie zaufala Tobie ani na minute- tak jak i my wszystkie...;-) A i lubic jej nie musisz- ma duzo ciekawsze grono swoich sympatykow;-):-)
 
biedna Megan-trudne dzieciństwo bomba w kołysce,spięcie w inkubatorze
proszę cię uspokój się bo nam forum zamkną do odwołania hahahaahahahahhahaha
phi phi phi
 
ech.................


Camomile zycze duzo zdrowka dla Igorka:) Mam nadzieje,ze jak wrocicie z Polski to zawitasz do mnie:)Tak,jak obiecalas:)

aha.....i jeszcze jedno......proponuje ignorowac to,co sie dzieje......niestety,znow cala ta sutuacja odniosla skutek taki,jaki zamierzala osiagnac ta osoba.....i teraz jest z siebie zadowolona.....
zastanawiam sie tylko Madzia po co Ci to?zeby udowodnic nam wszystkim,ze jednak normalna nie jestes?oj szkoda mi Ciebie....ale jeszcze bardziej wszystkich Twoich dzieci,ktore niestety sprowadzasz na ten swiat..............
 
reklama
megan apeluję do ciebie!litości,zmień avatara.boże jaka ty jesteś brzydka
aguś może i osiągnęła swój cel ale dzięki temu możemy ją uświadomić że coś z nią nie tak i być może uratować te biedne dzieci
 
Do góry