reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

czesc dziewczynki ja wpadam zadko ale dzisiaj PIERWSZA!tesciowa poleciala do Polski na 3 dni wiec musze sobie przypomniec jak to jest opiekowac sie Wikusia caly dzien;-)mam pytanko moze macie jakies sposoby jak walczyc z ta skora i roztepami na brzuszku!!! wiem ze minely dopiero dwa miesiace ale to mnie przerasta :szok: moze macie jakies sprawdzone kremy,cwiczenia???
GASTONE super ze z Jaskiem juz dobrze.
ja tez ostro cwicze z mala chociaz cierpi strasznie placze.a ja tak troche obwiniam sie za to wiem ze byla duza i wogule no ale dlaczego nie moglam urodzic normalnie:wściekła/y:cholerne kleszcze ...biedne dziecko teraz przezywa koszmar a my razem z nia.no nic nie bede wam trula kazda ma jakies swoje problemy.pozdrawiam was i milego dzionka zycze
 
reklama
Sylwia rostepy niestety przypadlosc wielu z nas.Ja mialam okropne pomimo iz staralam sie wciazy bardzo.Smarowanie, masowanie i nic. Niestety sklonnosci do rozstepow przewazyly. Kup sobie Bio oil.Jest dobry .Po stosowaniu przez kilka miesiecy rozstepy znacznie bieleja.A po dwoch latach juz mam tylko delikane blizny.A po porodzie nie bylo ciekawie, byly czerwone i wygladaly jak plomienie, okropnie czerwone.

:crazy:Aj dziewczyny a ja ma stresa.Od jutra trzy dni sama w domu.Nie lubie tak..bez meza.. a wczoraj to mialam swietny wieczor.Gowniarze znad przeciwka rzucali w okna jajkami i pomidorami.Moj maz tak sie wsciekl :wściekła/y:i poszedl tam, powyzywal i wezwal policje.Zgloszenie tez bylo z innego domu.
Przyjechala policja, zlozylismy zeznania i powiedzielismy kto to bo moj maz widzial.No i za jakies dwie godziny dzwonek do drzwi.Mamusia przyszla bronic swojego synka.Jezu jak sie darla.Ale moj maz na szczescie opanowany czlowiek tak jej nawrzucal, i przypomnial pare sytuacji jak to jej synek narozrabial.Mowie wam dlugo by opowiadac!Latem tez mielismy z nimi problem.W kazdym razie baba rabnieta niezle i sie darla dlaczego do niej nie przyszedl a on na to a po co, zebys sie darla na mnie jak teraz? Od tego jest policja zeby zalatwiac takie sprawy.I nastepnym razem zrobie to samo! A ona mowi ze do adwokata pojdzie hahahah A mpoj maz -- czekam! I co powie adwokatowi ze co ze policja notowala synka juz kilka razy? Sasiedzi wszyscy sie skarza i t p.Najgorsze ze ta pipa darla sie tak strasznie ze obudzila mi dziecko i maly sie tak bal ze budzil sie cala noc.Moj maz powiedzial ze jak jeszczze raz przyjdzie i bedzie sie tak darla, zlozy donos na policje ze go nachodzi i zakloca cisze nocna!! Mowie wam normalnie cyrk.A ja do tego troche sie boje ze ta suka przyjdzie akurat jak jarka nie bedzie .Ale ja poprostu zamykam drzwi i udam ze nic nie rozumiem hih bo ja niestety tak sie bronic jak moj maz nie potrafie, mam jeszcze duze braki w english,hihih. No i tak fajnie bylo.I jeszcze musialam okno myc bo cale w jajkach.!!!:baffled:
 
Ostatnia edycja:
oj Gastone najbiedniejsze w tym wszystkim to twoje dziecko.a baba sie nie przejmuj wygon z pod drzwi i dowidzenia.och te irl dzieci wychowywane bez stresu...
a ja jestem w lekkim szoku ostatnio zauwazylam ze moja mala pajacyki od 0-3 miesiecy ma juz lekko za male(problem z rozprostowaniem nozki) kupilismy od 3-6 i wydawaly sie strasznie duze juz mialam w planie obciac stopki z tych starych i zakladac skarpetki ale...teraz ubralam to wieksze i sa ok wiadomo luzniejsze ale tak na oko to bylam pewna ze mala w nie wpadnie a jednak...zastanawiam sie tylko w czym bedzie chodzic jak bedzie miala 6 miesiecy ha ha:-)pozdrawiam
 
cześć dziewczyny:-)
wiecie co, chyba za dużo czasu spędzam na tym forum, bo miałam jakiś pokręcony sen z Waszym udziałem:-D że gastone nas zabrała do jakiegoś domku na wsi, wszystko urządzone w takim typowym wiejskim klimacie, a ona się zachwycala drzwiami-bo kolorowe i w kwiatki hahahaa:-D a teraz najlepsze- aga częstowała nas jakims specyfikiem swojej roboty, ni to nalewka, ni zioła...w każdym razie smakowalo jak wódka a ona nie chciała zdradzic receptury i mówiła, ze to "leczy wszystkie choroby" buahahahaa:-D a potem nie wiedomo skąd sie tam pojawił mój mąż i się tym czymś spił:-D
I Sylwia tam była z małą, Natalia, Krycha...
hehehehe, stanowczo za dużo czasu tu spędzam:-D
 
aine hahahahha ty koszmary zaczynasz miec .........zartuje.....
dobrze ze wogole ci sie cos sni :):):)
a ja sie umowilam dzis niechcacy(BO BYLAM PO TABLETKI NA ASTME DLA SREDNIEJ CORKI) na cytologie.....u gp....i mam w czwartek:)
 
Gowniarze znad przeciwka rzucali w okna jajkami i pomidorami

jak już w temacie gówniarstwa jesteśmy, to napisze Wam coś, to mnie zszokowało ostatnio. Znajomy sprzedawca z pobliskiego sklepu, Polak, sprowadził niedawno do IE swoją żonę i trójkę dzieci. Dzieciaczki posłał oczywiście do szkoły. I co się okazało-dzieci były tam terroryzowane, zastraszane, rówieśnicy im dokuczali, celowo wprowadzali w błąd...np. powiedzieli im, ze na przerwach obowiązuje zakaz jedzenia śniadań! biedactwa tak się przejęły, że głodne chodziły, a lunch przynosiły z powrotem do domu. Zwołano nawet zebranie rodziców w tej sprawie, ale rezultatu nie znam.
I wiecie co jest najsmutniejsze w tym wszystkim??? że małymi wrednymi terrorystami nie okazali się Irlandczycy, to były polskie dzieci!! masakra:-( i wstyd!
 
reklama
Do góry