reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Sylcia007, gratulacje :-D! I spokojnie możesz wyglądać kolejnych, pewnie lada chwila znów coś się pojawi :blink:

Jula dzisiaj z dziadkiem urzedowac bedzie bo Bartosz tez idzie do pracy.... pierwszy dzien ale niestety kontrakt tylko na 2 tygodnie.... no ale zawsze to cos :) jestesmy dobrej mysli hihiih

Dobre i 2 tygodnie :tak:, od czegoś trzeba zacząć ;-)! Trzymam kciuki żeby nie skończyło się tylko na tym okresie!!!

ale mi dzisiaj wstydu narobił na placu zabaw tak mi płakał jak chciałam go zabrać z huśtawki do domu, że nawet na ziemię się rzucił:szok:
mały histeryk się robi:eek::sorry::sorry:

Ma chłopak charakterek :laugh2:

Drozdusia, jak tam Twoje dzieciaczki, nadal zasmarkane?

MIAŁABYM T:-DAKĄ JAK JENIFER LOPEZ HMMMMM MARZYĆ MOŻNA HEHHE:-D

Ależ Ci się marzy :rolleyes2:... Mi tam jakoś Jej pupa się nie podoba :-p, heh, "wolę" mniejsze :sorry:! Madzia się już lepiej czuje?


Mój Szkrabek padł :sorry:! Zmieniam Jej godziny zasypiania na późniejsze łudząc się, że dzięki temu będzie wstawać po 07.00, spróbować trzeba ;-)... No a jutro to szczepienie, muszę zapytać też o ten guzek, który martwi mnie jak nie wiem... A potem do Oliwci kawaler przychodzi, więc jutro raczej za dużo mnie nie będzie :-p, ale wieczorem ozwę się na bank! Słodkich snów Wam życzę :ninja2::rolleyes2::ninja2:
 
reklama
hejka
na kontrole pozna noca wpadlam:)
Drozdusia wiadomosc Ci wyslalam na priva:)
to ja lece:)
aaaaa moj malzonek kupil mi dzis nowy telewizor 42 calowy LG ze stolikiem:)i obiecal mi do tego jeszcze nowe kino domowe:):):):) prezent na mikolajki ,pod choinke i rocznice slubu w jednym:) ale sie ciesze:)
dobranoc
 
dzieńdoberek

dzisiaj już nie tak mroźny:tak:

sylcia gratulki!!!! sorry, wczoraj już nie napisałam ale mnie ten mały histeryk wyprowadził z równowagi:confused2:

cytrusek a ty przybędziesz na mikołajki 18go? :confused:a inne babki, które się jeszcze nie wypowiadały?:confused: a nasze świeższe mamuśki, które ostatnio nas zaniedbują? :confused:chciałybyśmy was poznać i wasze pociechy też bądź wasze brzuszki ;-):-D
 
Dzień doberek ;-)!!! Ja tak szybko, przywitać się chciałam ;-) i zmykam ;-)

aaaaa moj malzonek kupil mi dzis nowy telewizor 42 calowy LG ze stolikiem:)i obiecal mi do tego jeszcze nowe kino domowe:):):):) prezent na mikolajki ,pod choinke i rocznice slubu w jednym:) ale sie ciesze:)

Ależ Ci wąż prezenta zrobił fiu, fiu :-)

Miłego dzionka, buźka :sorry:
 
reklama
dzień doberek.mi się już udało ogarnąć chałupkę:-) tylko odkurzanie i mycie podłóg zostało ale to już po południu jak wrócę ze spacerku.
Aguś to Andrew zaszalał....no no no... ja też dostałam ostatnio prezencik-nie na mikołajki ale za Mikołaja:-) mojego osobistego,prywatnego,malutkiego-takiego do torebusi laptopika.no w sumie jak to gościu w sklepie powiedział to nie laptop tylko nebook.no ale na potrzeby forumowe wystarcza.no i wszędzie go mogę zabrać.nie muszę się też z mężolem o kompa kłócić:-p a co też się pochwaliłam:rofl2:
Sylcia ja też przegapiłam Nadinkowe zębole:sorry: oczywiście wielkie gratulacje:tak:
idę na herbatkę koperkową:confused2: malutki nadal cierpi więc się opijam.może mu trochę ulży;-)
 
Do góry