reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

ms.marple spróbuję chociaż jeśli będzie taki jak siostra to nie weźmie butelki do ust:sorry: i może z herbatką koperkową spróbuję.a choinkę w zeszłym roku ubraliśmy już dobre dwa tygodnie przed wigilią bo mój T tak uwielbia święta że nie mógł się doczekać.w tym roku też pewnie szybko ubierzemy bo od 15 ma już wolne:-p jestem ciekawa co Lola będzie z nią wyczyniać.no i muszę upchać gdzieś jej graty bo nie będzie miejsca na choinkę.pewnie wylądują w kuchni:eek::confused2:
może im szybciej spróbujesz tym lepiej mu pójdzie z przyzwyczajeniem:sorry:

w tym roku też chcę trochę szybciej ubrać dom na święta, żeby maluch miał radochę tylko mam dylemat gdzie choinkę upchnąć żeby na siebie nie ściągnął:unsure:
muszę gdzieś między kanapy upchnąć.. tylko czy to pomoże:unsure:u babci nauczył się wchodzić na kanapy :oo:

kaja fasolki poszły

cytrusek będziesz u drozdusi we czwartek? bo ja mam twoje fanty:zawstydzona/y: jak nie będziesz to ci podrzucę do domku jak będziesz miała chwilkę czasu
 
reklama
super nie wiem jak inne przyszłe mamy ale ja pod tym kontem jestem strasznie wścibska hehehe
nio ja tez chcialoabym wiedziec ale niestety moj wiercipietek jest chyba niesmialy bo nie chcial sie pokazac Niestety nie mialam 4D wiec nadal moge tylko sie domyslac.... mam nadzieje ze w styczniu mi sie pokaze i moja ciekawosc zostanie zaspokojona
 
Tak Was sobie czytam i odnoszę wrażenie że znacie się kupę czasu ;-)super
Mam pytanko ...Za kilka dni lecę do PL jestem w 18 tc mam wizytę i badanie USG (4D)czy są szanse na poznanie płci naszej kruszynki?

wiesz to chyba zależy jak się dziecko ułoży.no i podobno chłopca widać już dużo wcześniej niż dziewczynkę.mi już w 15 tygodniu powiedzieli że to chłopiec i rzeczywiście,mieli rację.a miałam tylko zwykłe usg.no ale są też pomyłki:sorry:
 
reklama
Do góry