reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

reklama
hejka !co wy tu za wyliczanki prowadzicie :) ja raczej tez na dlluuuugi czas odpadam jesli chodzi o bejbusia :) hehehe ale z naciskiem na RACZEJ heheeh
siedze wlasnie z farba na włosach...znowu czerwien :) juz nie moglam na siebie patrzec!ten zprany róż mnie dobijał :(
dobrej nocki :)
 
hej :)) Teściojadze się spodobało aż za bardzo:wściekła/y:oznajmiła:wściekła/y: nam że mogłaby z nami zamieszkać:szok: i jak będziemy się bu:szok:dować to pokoik dla niej:szok::wściekła/y::no: nie wytrzymam:wściekła/y: a co do ciąż na mnie nie liczcie je:wściekła/y:stem przeterminowana:-D kariera rodzicielki zakończona :-D gratulki dla Kasi i trzymam kciuki za Justysie iiiiiiiiiiiiiiii Bożenke jej się należy dzidzia ;-)
 
reklama
Hejka kochane
Ale pogoda buuuu a ma byc jeszcze gorzej, ja to sie juz dupskiem z domu chyba juz nigdzie nie rusze no chyba ze Drozdusia da rade mnie wyciagnac heheh
Dzisiaj tez caly dzionek w domku, musialam nadrobic domowe zagleglosci, znow mnie sterta prasowania czeka , ale to zostawiam juz na jutro ...
A ciezarna znow chce byc za 7 miesiecy :) takze doczekacie sie:):)

Martuana tesciojadze skombinuj nozyczki i kaz trawe strzyc w ogorodku to jej sie odwidzi:-D:-D poprostu jestes dla niej za laskawa;-)
 
Do góry