reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

I dzionek minął!mała jeszcze dogorywa w sypialnii mój kochany ogląda jakiś film na dvd a ja leże i modle się aby wielki dzień jeszcze nie nadszedł!
Poplotowałam z kumpelą tak, że aż mnie usta bolą!
teraz się psychicznie przygotowuje na przyjazd mojej mamuśki 15 listopada i przyjaciółki!ciekawe jak to będzie jak ja już nie mam siły się ruszać no i mam zakaz ogólnie łażenia a tu One!!
lekarz powiedział(co dziwne zbadał mnie ginekologiczne-a nieczęsto to się przecież tu zdaża), że mam rozwarcie 0.5 cm tylko w tym całym zamieszaniu zapomniałam zapytać na ile??bo przecież zawsze sie podaje ile na ile!pamiętam, że tak miałam z synem w ciąży!wtedy miałam 1,5 na 1 a teraz dowiedziałam się tylko, że 0.5!
przepisał mi jakieś leki na rozwinięcie płucek z tego co mi wiadomo to są to sterydy!(ale to tylko moja wiedza i przypuszczenia)!w szpitau mnie nie chcą bo wiedzą, że nie ma kto z Susanaah zostać i mówią,że powoli ale mogę jeszcze zostać w domu!
no i zaczełam robić liste rzeczy potrzebnych do szpitala!jutro wyciągne torbe i się popakuje!
tylko okazało się, że jeszcze mnie czekają zakupy!
bo po córci mi zostały ciuszki ale na 3 miesiące i w zwyż!a co z wyprawką do szpitala??ja myślałam,że ta masa co została to jest i na mniejsze a tu patrze, że przecież koleżanką rozdałam jak mała wyrosła!
i o ile znajde w sobie siłe jutro idę w miasto w poszukiwaniach!to chyba na tyle choć weny twórczej mam więcej!ale nie będę Was zanudzać!!:zawstydzona/y:
dobranoc
 
reklama
Widze drogie panie, że kłade się najpózniej z Was i wstaje najwcześniej!moja kochana córcia nie śpi już od 6!!ja delektuje się właśnie ciepłą jeszcze herbatą(wiadomo kawa narazie zabroniona)
Ciężko stwierdzić nawet jaka będzie dzisiaj pogoda, ale wczoraj wieczorkiem był taki ziąb,że mój książe z bajki (który jeszcze 3 dni temu chodził w krótkim rękawku) wrócił do domu opatulony pod samą szyje!!
pozdrawiam i życze miłego dzionka!!mam nadzieje, że moje kolejne podejście do kompa nie będzie znowu tylko monologiem
 
dzień dobry!moje dziecko tez wstaje wczesnie,tez sobie pjie goraca ale kawke i faktycznie robi sie coraz zimniej bo juz w pierzamce sobie po domu chodzic nie moge bo zaraz mnie zimno trzesie!udanych zkupow dla maluszka megan zycze :) no i milego dnia dla wszytkich!!!
 
Hej, hej :-)!!! Zzziiimmnnnoooo... Musieliśmy już zacząć się dogrzewać, chociaż nasze mieszkanko cieplutkie ;-)! Strasznie zmarzłam na wczorajszym spacerku, nie spodziewałam się aż takiego ochłodzenia i chyba dzisiaj lepiej posiedzę z Oliwką w domu, a raczej ona ze mną, bo, przez zupełny przypadek wzięłam ze sobą jeszcze jeden kocyk i jej było cieplutko :tak:! Nadal paszportu nie dostaliśmy, za to na necie jest info, że 24.10 (dopiero :crazy:) do nich dotarły nasze papiery i że do 05.11 mają czas na podjęcie decyzji... No i lot się przeciągnie w czasie, ale cóż zrobić... Oliwka w dalszym ciągu marudna :baffled:, ciekawe czy długo taki stan będzie się utrzymywał, hm... Ale na całe szczęście nic innego nie zauważyłam!
Miłego dzionka życzę i udanych zakupów Megan234 ;-)!!! Pozdrawiam, do później, papatki :-D
 
Wit5am i ja gaduly.Zimno faktycznie i leniwie.Zadko laze w piamie ale dzis piama i cieply szlafrok i oczywiscie herbatka sa wskazane.Obiad dzis tez bez wiekszych rewelcji i wysilku bedzie wiec moge poleniuchoac.Moj slodki dwulatek narazie grzeczny ale zobaczymy co dzie przyniesie.
Aine od kiedy moj Max skonczyl rok i pare miesiecy smieje sie ze ma przedwczesny bunt dwulatka.Teraz jednak nadszedl ten prawdziwy..
Mowy moje dziecko wciaz nie rozwija, papal po swojemu w kilu jezykach ale w tym wlasciwywi komunikatywnym wcale! heheh wlasnie przyniosl mi moje buty jak piesek smycz hahahahah i chce na dwor.O nie co to to nie!!
Megan234 trzymaj sie mocno i nie przyj!Masz jesze czas!
Pozdrawiam i do pozniej paaaaaaaaa
 
No i z zakupów nici...leje jak cholera zimno strasznie!Susanaah właśnie się położyła więc ja położyłam się pod koc!!
Chyba zobie sobie jeszcze kanapeczkę a może póżniej i ja się położe na godzinke do spania!!grzejcie się kochane mamy szkoda, że nie w ramionach ukochanych..bynajmniej nie ja mój właśnie wyszedł do roboty
 
cześć, faktycznie zimno dzisiaj, gaz nastawiłam na 50, choć do tej pory prawie w ogóle nie włączaliśmy. Moja mała dziś na śniadanie zamiast tradycyjnej kaszki zjadła chyba z pół opakowania pociętego kurczaka Ballyfree-i buła do tego. No cóż, zaczynają się kobiece kaprysy chyba:-D niedługo sobie schabowego zażyczy;-) miłego dnia
 
Heja. Ziomb dzisiaj straszny. Musialam wyskoczyc do sklepu po mleko i myslalamze zamarzne. Krycha w jakie miejsce daja ta szczepionke na ktorej bylas ostatnio? Trzeba dzieciaka calego rozebrac czy tylko to miejsce?...My dzis idziemy na 20:00 na jakies nauki do ksiedza przed chrzcinami. Troche pozna godzina ,maly przewaznie o tej porze juz spi na noc, no ale dobrze ze mam juz duza corke to przynajmniej go popilnuje bo nie wyobrazam sobie go brac ze soba o tak poznej porze i w taka zimote. Chrzciny beda w sobote 15 listopada.

Odnosnie paszportu to kurcze nie moge znalezc p60 za 2005 rok.Nie wiecie moze czy uznaja zaswiadczenie z tamtej pracy z data rozpoczecia i ukonczenia zatrudnienia?
 
reklama
szkoda że tego nie widzicie, słucham sobie nowej płyty Jopkowej a Natalka tańczy:-D tak śmiesznie rusza kuperkiem, zaraz pęknę:-D
 
Do góry