reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Czesc mamuski.Pogoda dzis ladna, mam nadzieje ze na dluzej.Moje dziecko daje mi popalic troche od kilku dni, wpada w dziwne histerie, na wszystko reaguje placzem ale tak koszmarnym ze uszy pekaja.Boze..ten bunt dwulatka to jakis koszmar!
 
witam wszystkie mamuśki w ten jakże piękny dzionek!!
ja dzisiaj jakaś padnięta!co prawda szykuje się dzisiaj wielkie plotkowanie(kumpela mnie odwiedza)i upiekłam ciacho ale to nie powód żeby padać odrazu na twarz!!
w dodatku jakoś brzuch mi opadł i troche mnie to martwi bo zostało mi 10 tyg a wiem że kiedy brzuszek opada to w ciągu ok 2-3 tyg pojawia się na świecie dzidzia!!
do tego mam takie dziwne uczucie, chęć parcia!!
ahhh dziwny ten dzisiejszy dzień!!
pozdrawiam mamy:baffled:
 
Czesc mamuski.Pogoda dzis ladna, mam nadzieje ze na dluzej.Moje dziecko daje mi popalic troche od kilku dni, wpada w dziwne histerie, na wszystko reaguje placzem ale tak koszmarnym ze uszy pekaja.Boze..ten bunt dwulatka to jakis koszmar!

gastone mówisz o buncie dwulatka, a słyszałas może o buncie roczniaka? hehe, bo ja nie, a moja mała ma ostatnio to samo!! jak chce np. żeby jej podać nóż<czego oczywiście zabraniam> to zaraz wpada w histerię i ryczy. moze też jakiś "bunt" przechodzi, sama nie wiem.
miłego dnia wszystkim mamuśkom:)
 
witam wszystkie mamuśki w ten jakże piękny dzionek!!
ja dzisiaj jakaś padnięta!co prawda szykuje się dzisiaj wielkie plotkowanie(kumpela mnie odwiedza)i upiekłam ciacho ale to nie powód żeby padać odrazu na twarz!!
w dodatku jakoś brzuch mi opadł i troche mnie to martwi bo zostało mi 10 tyg a wiem że kiedy brzuszek opada to w ciągu ok 2-3 tyg pojawia się na świecie dzidzia!!
do tego mam takie dziwne uczucie, chęć parcia!!
ahhh dziwny ten dzisiejszy dzień!!
pozdrawiam mamy:baffled:

Hmm, ciacho domowej roboty... Ja jakoś nie mam zacięcia cukierniczego i pewnie dlatego zawsze wychodzily mi piękne zakalce :sorry2:!!! Czyżby Twój Maluszek koniecznie chciał już dołączyć do naszych pociech? Porozmawiaj z nią żeby się jeszcze jednak tak nie spiszeszyła :rolleyes2:... Koniec ciąży jest ciężki, cieszę się, że mam to już za sobą i choć już w niej nie jestem to też czuję się dziś nietęgo - chyba ciśnienie do kitu, a tu nawet kawy za bardzo nie ma jak wypić :oo2:!!!
 
do tego Susanaah ma dzisiaj jakiś problem do świata!Ma fochy na wszystko i wszystkich!wstła dzisiaj po 7 w tej chwili słania się na nogach ze zmęczenia więc postanowiłam ją ululać!!
no to drze się jak stare prześcieradło a ja tylko czekam, aż garda zapuka do drzwi i spyta czemu dzieciaka maltretuje!
niestety ani ja ani Ona ani mój mąż dzisiaj nie mamy siły ze sobą walczyć!!taki dzień!!
ja raczej nie należe do osób, które się nad sobą użalaja ale dzisiaj poprostu tragedia!!
do tego chyba zaraz się ubiore i zejde na dół do gp bo mam takie parcie(uczucie-potrzebe parcia)skurczy na szczęście nie mam ale moje wszystkie ciąże kończyły się pękniętym pęcherzem i lejącymi się wodami za to skutrcza nie miałam ani jednego!dodam, 2 razy miałam właśnie tak, że jeszcze 2 dni z tymi wodami leżałam w szpitalu po czym sam poród musiał być wywoływany!!
pozdrawiam
 
no i po pogodzie!ale tak już tu bywa!!
ja idę pakować torbe do szpitala!niestety czuje się jakby moje szczęście miało przyjść na świat niebawem a nie wyobrażam sobie żeby mąż szukał ciuszków dla dziecka czy dla mnie!!same dobrze wiecie jak to jest!chociaż moje kochanie wie gdzie co leży to i tak bezpieczniej będę się czuła pakując wszystko sama!!
czy któraś z Was rodziła tu 2 dziecko??chodzi mi o CHB bo nie wiem czy odrazu automatycznie przyznają czy też trzeba o nie pisać?
 
ja idę pakować torbe do szpitala!niestety czuje się jakby moje szczęście miało przyjść na świat niebawem a nie wyobrażam sobie żeby mąż szukał ciuszków dla dziecka czy dla mnie!!same dobrze wiecie jak to jest!chociaż moje kochanie wie gdzie co leży to i tak bezpieczniej będę się czuła pakując wszystko sama!!

No, ja Cię doskonale rozumiem :-), też wolę wszystko sama przygotować, bo w takich sytuacjach nie mogę liczyć na męża ;-)... Widzę, że sprawa wygląda poważnie - trzymamy kciuki za ewentualne wcześniejsze rozwiązanie i żeby zdrowa dzidzia była!!! Czekamy na jakieś info i uważaj na siebie :sorry2:!
 
reklama
Ja rodzilam trzecie :) Jesli juz otzrymujesz child benefit na perwsze dzecko to po rejestracji drugiego malucha w ciagu kilku dni dostaniesz potwerdzenie o automatycznym przyznaniu benefitu na drugiego szkraba.:-) ...Trzymam kciuki zeby jednak mala jeszcze pare tygodni wytrzymala z drugiej strony brzucha;-)
 
Do góry