reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Dobry wieczor. Intymne pytanie mam...troche wstyd zapytac :p
Jak to jest z miesiaczką?? ja dostalam ja 5pazdziernika,trwala normalnie 6dni. ale to krwawienie nie bylo takie jak zawsze mialam...jakies takie nie czerwone;/ martwie sie bo dzisiaj dostalam znowu miesiaczke i to juz jest porzadna krew ;/ moze to nie byla iesiaczka tylko cos innego...wiecie jak to jest z tym okresem?? moze powinnam isc do ginekologa?


Dobranoc :*
 
reklama
Witam wszystkie limerickie mamy!ja dzisiaj dołączam do Waszego grona!!
Na wstępie małe przedstawionko:
jestem mamuśką 16 miesięcznej pociechy zwanej Susanaah
aktualnie ponownie w ciąży w 30 tyg chyba z Kingą lub Vanesską( jeszcze nie wiem jakie imie będzie):tak:
Po wielkich przejściach związanych z ciążami(pierwsze obumarcie płodu w 9 tyg drugie poród przedwczesny w Polsce w 30 tyg synka nie uratowali-był ze mną 11 dni):-(ale kolejne ciąże to już przyjemność(Susanaah urodzona w terminie w limerickim szpitalu no i teraz już 4 ciąża niestety zagrożona przedwczesnym rozwiązaniem)ale ja ufam tutejszym lekarzą pomimo ich dziwnego podejścia do wielu spraw!!
pozdrawiam serdecznie forumowiczki!!
 
Dobry wieczor. Intymne pytanie mam...troche wstyd zapytac :p
Jak to jest z miesiaczką?? ja dostalam ja 5pazdziernika,trwala normalnie 6dni. ale to krwawienie nie bylo takie jak zawsze mialam...jakies takie nie czerwone;/ martwie sie bo dzisiaj dostalam znowu miesiaczke i to juz jest porzadna krew ;/ moze to nie byla iesiaczka tylko cos innego...wiecie jak to jest z tym okresem?? moze powinnam isc do ginekologa?


Dobranoc :*

Kto pyta nie bladzi wiec spoko:)...szczerze mowiac to ja juz nie pamietam jak to bylo ze mna pp poprzednich porodach a teraz to jeszcze nie dostalam miesiaczki z racji tego ze karmie piersia ale cos mi swita ze tak zaraz po porodzie to moga sie zdarzyc takie dziwne miesiaczki tzn wsyzstko sie musi unormowac wiec wg mnie jest git.

Witamy megan 234, ja wprawdzie nie z Limerick ale calkiem bliziutko no i jakos tak sie tu zadomowilam:tak: wyrazy wspolczucia za przezycia i szacunek za podejscie do zycia na dzien dzisiejszy.Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie limerickie mamy!ja dzisiaj dołączam do Waszego grona!!

witam nową mamusie:-)fajnie,ze nas tu coraz wiecej!no i reszcie tez mówie dziendoberek:-)nawet ładna pogoda nam się trafiła na długi weekendzik:tak:
a co do tego okresu po porodzie,to ja tez mialam tak jak ty ola to jest normalne,wszystko sie wkrótce ustabilizuje:-)
 
Witam.Faktycznie pogoda dzis nawet ladna ale powietrze chlodne....Tesciowa byla i juz sie zmyla,na cale szczescie.Ja to sie chyba nie nadaje do wspolnego mieszkania z ludzmi, moze dlatego ze nigdy nie musialam dzielic mieszkania z tesciami czy rodzicami. Moze i nie mam zlej tesciowej bo nigdy nic zlego mi nie powiedizla ale zawsze draznilo mnie zachowanie typu, podaje przyklad...ide do niej na spacerek wozkeim,dziecko sobie spi a ona zaglada do wozka lapie dziecko za raczke i sztura wolajac po imieniu.Moral z tego byl taki ze za czesto jej nie odwiedzalam.Teraz tez, widze ze maly spiacy wiec smoczek,pieluszka i do lozeczka dziecko klade i sobie zasypia a ona co chwile do pokoju zaglada i go sztura i mowi "ale on nie spi", no sobie mysle nie spi bo go ciagle meczysz.No ale juz po wszystkim.Przyjechala na krotko wiec dalam sie malym nacieszyc i juz mam spokoj bo wlasnie ja pozegnalam:-D
 
cześć, mąż sprząta mieszkanie, mała zasypia, a ja się lenię przed kompem:-) miłego dnia:) aaaa, i witam nową forumowiczkę!;-)
 
Witam wszystkie limerickie mamy!ja dzisiaj dołączam do Waszego grona!!
Na wstępie małe przedstawionko:
jestem mamuśką 16 miesięcznej pociechy zwanej Susanaah
aktualnie ponownie w ciąży w 30 tyg chyba z Kingą lub Vanesską( jeszcze nie wiem jakie imie będzie):tak:
Po wielkich przejściach związanych z ciążami(pierwsze obumarcie płodu w 9 tyg drugie poród przedwczesny w Polsce w 30 tyg synka nie uratowali-był ze mną 11 dni):-(ale kolejne ciąże to już przyjemność(Susanaah urodzona w terminie w limerickim szpitalu no i teraz już 4 ciąża niestety zagrożona przedwczesnym rozwiązaniem)ale ja ufam tutejszym lekarzą pomimo ich dziwnego podejścia do wielu spraw!!
pozdrawiam serdecznie forumowiczki!!


Witam :) Ja jestem Ola,Jestem tu najmlodzsza mamusia chyba??:p mam 19lat. w czrwcu przylecialam do limerick z łodzi :) a w sierpniu urodzilam synka:)fajnie że jestes :)) jestes z centum Limerick??



Pozdrwaiam was Wszystkie :)
 
Cześć :-D!!! Raportu poszczepiennego ciąg dalszy... Oliwka dziś bardzo marudna, ale się nie dziwię i cierpliwie tulę, karmię i tulę i karmię i tulę... A teraz, w końcu, słodko śpi, od jakiejś godzinki, więc mam chwilkę żeby zaglądnąć do Was :tak:!!!
Megan 234, serdecznie witamy!!!!!!! Kolejna dzielna kobieta wśród nas ;-)...
Beakta, szybko uwinęłaś się z wizytą teściowej, dopiero co się do niej szykowałaś, hehe... Myślę, że też długo nie wytrzymałabym z taką kobitką, choć pewnie to tylko oznaka radości z jej strony :sorry2:... My, mamy, lubimy ten czas kiedy pociechy śpią, są wtedy takie grzeczne, śliczne, kochane i w ogóle, ale inni oczekują czegoś więcej i tu już następuje konflikt interesów :rolleyes2:! Jak będę w Polsce pewnie też będę się z tego powodu zdrowo wściekać, bo każdy będzie się chciał Oliwką nacieszyć, już się siebii boję :baffled:!
Sylwisko22, okazało się, że zdrowym objawem po szczepionce BCG jest właśnie ropienie, którego u nas brak :( ... Mamy za to malutki ślad, co już może świadczyć, że szczepionka jednak się przyjęła i nie trzeba będzie powtarzać! A tak tylko piszę, bo mi się przypomniało jak się martwiłaś, ale pewnie już sobie to sama przedystkutowałaś z pielęgniarką ;)!
I znów kończy się weekend... Miło było, ale... Nie mogliśmy się dziś z mężem doliczyć jaki dziś dzień, jakos tak niedziela nam uciekła gdzieś :dry:!!! Ale luzik, za 4 dni znów weekend :rofl2:!!
Pozdrawiam bardzo gorąco, buziaki i już słodkich snów życzę, bo nie wiem jak to będzie z tą moją Pyzą i czy uda mi się tu dziś jeszcze zerknąć... Do jutra, papatki :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Czesc dziewuszki.Witam nowa forumowiczke.
Dzis bylismy w play house , Masiek sie wyszlal i spi.A my sie slodko lenimy przy kominku.Co tu robic w ta pogode?
Beata a widzisz jak to z tesciowymi jest? Dobrze ze tak krotko!
 
Do góry