reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Czesc.Jezeli jestescie zainteresowane kupnem roznych rzeczy dla chlopca to mam do sprzedania ciuszki 0-3 m,3-6m,6-9m
9-12m kamizelke puchowa i kurtka wiatrowka NEXT nowa,
12-18m dwie koszulki NEXT,kurtka wiosenna oraz nowe spodnie BENCH.

Czarny frak dla chlopca 1-2 letniego.W komplecie jest biala koszula,kamizelka,mucha,spodnie i frak.
Idealny na roczek jak i na inne uroczystosci.

Mam rowniez do sprzedania:
-lezaczek dla dziecka
-krzeselko do karmienia
-chodzik
-podgrzewacz do butelek i pokarmow w sloiczkach
-zabawki dla malego dziecka
-chodzik -pchacz samolot

Moge przeslac zdjecia na maila.
Po wiecej informacji prosze dzwonic:
07936623516
 
dziewczyny opiszcie mi swoje doswiadczenia w szpitalu w leicester zwlaszcza w general. Jakie sa sale, co powinno sie wziasc, jak ktoras miala cesarke jak to wyglada, czy sa odwiedziny i ile osob na sali, na temat planu porodu, jednym slowem wszystko co mozecie mi powiedziec. Mam taka niekumata polozna ze szok, wszystko u niej ok i na ostatnia chwile... :szok:
 
reklama
Ja rodzilam wRoyalu ale na pewno jest tak samo mniej więcej :tak: miałam cc, maz był ze mną cały czas, na chwilke musiał tylko wyjść. Są odwiedziny. U mnie maz mógł być od 11 do 20.30. Inni tj.dalsza rodzina czy znajomi mieli dwa razy w ciągu dnia wyznaczone godziny odwiedzin. Jak się ma juz dzieci to mogą być tak samo długo jak maz. Po porodzie Leżałam na sali z 3 innymi kobietami ale oddzielone byłyśmy parawanami. Nir można narzekać. Mały był cały czas ze mną. Jak się potrzebuje pomocy zwłaszcza po cc to polozne przychodziły bez problemu. Wzięłam ze sobą oprócz rzeczy dla dziecka dwu koszule, szlafrok, pantofle, kodmetyczke, ręczniki itp. Dla dziecka dawały na początek kilka pampersów. Jak się nie karmi piersią dają mleko jakie się chce. Co jeszcze chcecie wiedzieć to piszcie. Napisałam trochę chaotycznie ale Mały marudzi. Zaraz idziemy na szczepienie
 
Do góry