reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

oczywiscie ze nie prowadza, ale ja ja wymusilam i moj znajomy teraz tez czeka na taka,
Mozesz isc z buta, ale czeka sie nieraz pare godzin , potem masz juz wizyte umowiona, musisz przyniesc wszystkie dane bankowe, dochody benefity itd oni licza czy jestes biedna i moga ci pomoc.Warto isc i sprobowac
 
reklama
Monika jeżeli chcesz spróbować o council house a raczej home chioce jak to sie teraz nazywa Wypełniasz online po ok 10 dniach przychodzi ci poczta , nigdzie nie musisz iść , robisz kopie potrzebnych dokumentów ( masz w liście co potrzebują) i odsyłasz po ok2 -4 tyg masz odpowiedz ;-) powodzenia
 
Cześć kobietki,ale mnie tu nie było i ile czytania:-)
U nas nie za ciekawie z małą wylądowaliśmy w szpitalu na obserwacji na 12 godzin, bo byliśmy u GP mala robiła zieloną kupkę i zwracała dużą część pokarmu. GP od razu dał nam skierowani do szpitala. Stwierdzili, że to wirus i przejdzie:wściekła/y:.Nie zrobili małej żadnych podstawowych badań:no: Kupka się unormowała, wróciła do żółtej barwy ale dalej zwraca część pokarmu jak tego z piersi tak i z butelki. Normalnie koszmar płacze pręży sie caly dzień i noc. Spi głównie jak jesteśmy na spacerze i tylko jak wozek jedzie.

Dziewczyny nie pamiętam, która szukała leżaczka do kąpieli ja mam taki i mogę go podarować, bo nie używam. Oddam również karuzele do łóżeczka z czterem pluszowymi zwierzątkami, bo posiadamy dwie.
Pozdrawiam dobranoc
 
Maksymilian to ja sie pisze na karuzele, wysle ci na priv.
Co do lekarzy to sprobuj wymusic na nich jakies badania, to jest niemozliwe ze oni tak to zostawili :no:
 
Znowu zgubili moje wyniki badan :angry:, dobrze ze te mozna powtorzyc. Ja nie rozumiem jak tu dziala sluzba zdrowia jesli nic im sie nie chce i niczego nie robia tak jak trzeba ??? Przeraza mnie czasem to co tu sie dzieje.:shocked2:
 
Ja to już nie mam słów do tutejszej służby zdrowia. Poza paracetamolem nic innego człowiekowi nie dadzą.
Verita może znajdą twoje wyniki badań
 
Ja to już nie mam słów do tutejszej służby zdrowia. Poza paracetamolem nic innego człowiekowi nie dadzą.
Verita może znajdą twoje wyniki badań
Nie maja, na 3 fiolki jednej brak, juz mi pobrala bo niby taka wazna (a nie pilnuja). Chyba na antyciala, wiem ze mamy ta sama grupe krwi ale musza sprawdzic. Bol glowy ...
 
reklama
Nie maja, na 3 fiolki jednej brak, juz mi pobrala bo niby taka wazna (a nie pilnuja). Chyba na antyciala, wiem ze mamy ta sama grupe krwi ale musza sprawdzic. Bol glowy ...

Tez niewiem co oni robia z tymi badaniami ciagle cos im ginie i trzeba sie kuc jeszcze raz... brr :wściekła/y:. Kilka razy tez mialam taka sytuacje. Ostanio pielegniarka zadzownila z mojej przychodni i kazala mi przyjsc na powtorne badania (juz myslalam ze znow zgubili) ale okazalo sie ze zelazo mam na granicy minimalnej i trzeba powtorzyc badania.
 
Do góry