reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Moich badan jeszcze nikt nie zgubil,ale juz 3 razy krew pobierala mi studentka, ktora sie uczy, jej nigdy wiecej, wiecej krwi bylo poza niz w strzykawce, ale z drugiej strony na kims trzeba sie uczyc. Te zelazo widze, ze nie tylko moj problem. Ja jakos od 2 miesiecy 3 razy dziennie je biore... niestety.
 
reklama
Do tej pory zelazo mialam w normie, dopiero pod koniec ciazy mi spadlo. Ja od poczatku ciazy biore zestaw witamin i mineralow specjalne dla kobiet w ciazy... ale jak widac juz pod koniec to nie pomaga. Duzo moich kolezanek mialo ten sam problem juz pod koniec a po porodzie dostawaly zelazo w zastrzyku i wszystko wrocilo do normy.
 
No ja tez bralam i biore w sumie zestaw witamin i sadzilam, ze to wystarczy a tu nagle za malo zelazo mi wychodzi i dodatkowe tabletki, a po ciazy nie wiem jak to wyglada czy sa jakies witaminy przepisywane? Poki co mam 3 porcje lekow bo antybiotyki, wiec ja w sumie za duzo juz tych tabletek mam :D
 
Jesli chodzi o witaminy po ciazy to niewiem czy lekarze przepisuja. Wiem tylko ze jak duzo krwi sie straci w czasie porodu i ma sie malo zelaza to daja zastrzyki. Ja osobiscie po porodzie zamierzam tez brac witaminy dla matek karmiacych z tej samej serii co biore teraz :-).
 
reklama
Do góry