reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Leicester

Witam pamieta mnie ktos jeszcze???

witam i pozdrawiam 'nowe' dla mnie mamy!
dawnooo mnie nie bylo, ale zyje i wznawiam pisanie na babyboom, pozwolicie ze ponownie sie przylacze?:-)
 
reklama
Witaj Kasiuch milo, że ponownie do nas dołączyłaś.
U nas stuknął półmetek:-) już teraz powinno być z górki.
pozdrawiam miłego dnia
 
Czesc Wam!!
jestem tu nowa;) chetnie poznam mamy na wspolne spacery i spotkanka;) mieszkam na Braunstone, kolo Asdy.

Pozdrawiam
 
Kasiuch, Paproc witajcie;-)

Maksymilian na pewno będzie z gorki tylko troszkę cięzej niż do tej pory;-) Mi juz 25 tydzień się zaczął:tak: ale ten czas leci:szok:
 
Witam nowe mamuśki!;-)
My byliśmy dziś na polskiej play grupie, poznaliśmy renko i jej synka:tak:
Pola was znowu coś zatrzymało?
Mam nadzieję że za tydzień już nie będę mogła jechać bo będę z nowym maluchem w domu, 3majcie kciuki za szybkie rozwiązanie (termin mam na niedzielę):rofl2:
 
cosola ja zupelnie zapomnialam, ze dzisiaj wtorek:zawstydzona/y: nawet nie pomyslalam o tej playgroup'ie:no::zawstydzona/y:
cos sie ze mną robi w tej ciąży, zdecydowanie:-D

no to trzymamy kciuki:tak:
Zebyś za tydzień najpozniej tulila juz Maluszka:-)
a moze wybierze sobie jutrzejsza datę?!;-)
 
witam sie, a my wlasnie wrocilismy z placu zabaw mlody padl i spi teraz.
dziewczyny mam pytanie, moj facet ma dzis spotkanie w jobcentre a nie moze isc , czy ja moge isc za niego? (nie jestem jego zona) bo niestety nie udalo sie nic telefonicznie zalatwic:/
 
cosola milo bylo poznac ciebie i twojego Synka! :-) Zycze szybkiego i szczesliwego pojawienia sie Dzidziusia na swiecie!
Ta play group'a to fajny pomysl.Dzieciaczki moga sie pobawic a my porozmawiac z innymi mamami:-)
Dzis spedzilismy duzo czasu na dworku i teraz Synus zmeczony spi:-) Dawno nie mial popoludnowej drzemki- az nie wiem co ze soba zrobic! Tyle wolnego czasu!:-D
 
reklama
Do góry