reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Byłam dziś u położnej, nasz dzidziuś już prawie gotowy do startu:tak: leży ładnie główką do dołu:-)
Śmialiśmy się, że może urodzi się 29.02... wszystko już przygotowane teraz tylko czekamy, czekamy...
 
reklama
Cześć,
Żeby tak od samego czytania o waszych małych dzidkach można by już być w ciązy to życzyłabym, sobie byc w 5 miesiącu:-D:-D a tak to tylko sie zastanawiam czy teraz dobra pora, czy jeszcze poczekać, a jak sobie poradzimy:-(.

Na polskiej play grupie nie byłam, bo zapomniałam, że wtedy miałam korepetycje:-D

Baby gym jest dla dzieci od 0:-D do 5 roku życia, to jest w potężnej sali gimnastycznej, są tam porozkładane materace, żeby mamy z maluszkami mogły sie bawić. Dla starszych sa przygotowane "tory przeszkód", mała trampolina, zjeżdżalnia tez taka mała. Oczywiście dzieci muszą byc pod kontrolą rodziców cały czas, a na koniec jest wspólne śpiewanie:-D
 
Iwonka ja tez sie zastanawialam czy dobry moment, czy dam radę itp.
Ale im dluzej sie czlowiek zastanawia to to odwleka:tak:
Nie ma nad czym myśleć:-D Jak chcesz to do roboty;-)
bedzie fajna róznica wieku (wedlug mnie), ja wlasnie zawsze chcialam 2, 3 lata roznicy i mi się udało:tak:

Coraz ciężej się robi:zawstydzona/y: a Malym trzeba sie zajmować, jutro babcia z siostrą ode mnie wylatuja i znowu ja sama z Kubą
 
Pola to pewnie chwilowy kryzys, musisz się po prostu pozbierać po wyjeździe rodzinki, to zawsze jest ciężkie:-( ale będzie dobrze, przecież wiosna idzie!
Dziś na play grupie inne mamy szeroko otwierały oczy jak mówiłam, że mi do terminu zostało 1,5 tygodnia i ciągle jestem na chodzie:tak: my babki jesteśmy twardsze niż nam się wydaje:tak:
 
Iwonko nie zastawiaj sie tylko bierz męża i do roboty:-). Z tego zastanawiania sie wszystkich jest co raz więcej jedynaków, a przecież miło mieć kogoś do zabawy.
Cosola trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie twarda kobitka jesteś.
Pola nie martw sie nam też jakoś przeleci a z opieką nad Kubą dasz sobie radę.
Ja do końca maja jeszcze do pracy, później urlopik i od połowy czerwca maternity. W kwietniu lecimy na święta do Polski, bo położna odradza mi latania w maju na komunię bo już trochę daleko będę bo 33 tydzień, a rodzinkę trzeba odwiedzić.
Miłego dnia ja startuje do pracy.
PS zasłablam w poniedziałek w pracy , poszłam do GP a on mi powiedział, ze tak ma być i mogę chodzić do pracay. Nie dal mi zwolnienia , ale zrobił mi badanie krwi. Dzis mają być wyniki. Oj Ci tutejsi lekarze:-D
 
Maksymilian muszę dać radę, nie mam wyjścia:-D
Wczoraj rodzinka poleciala już do Polski, a mi do dzisiaj smutno:-:)zawstydzona/y:
Kuba płakał, ale mi Go był żal:-( No i znowu rzeczywistośc:tak:
Zawsze najgorsze pierwsze dni po wyjezdzie a potem juz jest ok:tak:

cosola jak tam?
 
U nas cisza i spokój:tak: torby spakowane i wszystko gotowe, ale żadnych objawów nie ma:no:
Korzystamy z pogody i dziś wybieramy się na mały spacerek do Abbey Parku.
Miłego dnia!
 
jeszcze trochę masz czasu;-) nadejdzie niedługo ta chwila na pewno:tak:
Trzymam kciuki, żeby poszło szybko i sprawnie:tak:

pozniej będzie moja kolej:-D
a przepraszam nie moja
 
reklama
Cześć dziewczynki my niedzielne popołudnie spędziliśmy w Abbey Parku. Maksiul się wybiegał i uczył się jeździć na hulajnodze:-D. O 19 padła jak kawka i spokojnie sobie śpi.
Rozpoczęliśmy odstawianie smoczka w dzień jest ok w domu i w żłobku nie dostaje i jakoś o niego nie woła. Wieczorem do spania jeszcze musi być więc ucinamy mu po kawałku, aż w końcu nie będzie i zaśnie bez.
Z nocnikowaniem idzie gorzej mam nadzieję, że do narodzin dzidziusia sie nauczy i będzie jednych pampersów mniej.

W czwartek mamy USG dowiemy się w końcu czy synuś czy córunia i czy wszystko jest w porządku.
Dobranoc jutro do pracy:no:
 
Do góry