reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

My po USG nie wiemy do konca kto to do nas przyjdzie.Pani stwierdziła, że chyba dziewczynka ale nie jest pewna. Więc do końca będziemy mieli niespodziankę.Wszystko jest w porządku a to najważniejsze. Teraz siedze nad imionami i nic się z mężusiem nie zgadzamy.
W końcu pogoda na spacerki mały może polatać po placu zabaw. Pozdrawiamy
 
reklama
Maksymilian najwazniejsze, ze wszystko ok:tak:
Nasz drugi synus tez na razie bezimienny, jakos sie nie mozemy dogadać:baffled:
ale powoli chyba dochodzimy do kompromisu:-D
 
Nasza córeczka - Marcelinka, urodziła się 1 marca o 00.47, waży 3780g :-)

Wszystko poszło super, poród ekspresowy (2h od wejścia do szpitala), po 12h byliśmy już w domku.
Mała jest kochana, bardzo grzeczna (odpukać), ładnie je i dużo śpi:tak:

Pozdrawiamy!
 
reklama
Cosola gratulacje:-)Witam wszystkie mamy:blink: jestem tutaj nowa. Cieszę się, że trafiłam tutaj na forum. Po raz pierwszy zostanę mamą we wrześniu :-). Aktualnie jestem uziemiona w łóżku z powodu przeziębienia i infekcji dróg moczowych:-(.



 
Ostatnia edycja:
Do góry