reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Poola jasne ze się kiedys umówimy i napewno będzie okazja:-) miło by było blizej sie poznac....Ja czekam na odp. w sprawie pracy i byc moze zaczne w przyszlym tygodniu wiec nie wiem jak z tymi spotkaniami w play grupach? Czy te spotkania tylko we wtorki co tydzien sie odbywają czy w inne dni równiez??? Z góry dzieki za odp.

Ps. Dziewczyny na koniec stycznia przyjezdza zawalisty fryzjer do Leicester...POLAK, mój fryzjer z Polski...naprawde rewelacyjny...Polecam. Gdyby któras chciala to od 31 stycznia zapraszam...Ceny będą konkurencyjne:-) Dajcie znac która Mama zainteresowana...
.A teraz zmykam spac...Do jutra Mamuski, milej nocki wszystkim zycze papa:-)
 
reklama
dzień dobry mamuśki
Witaj renko na forum.
My mieszkamy na Woodgate tak więc do manor House na spotkania nie chodzimy, bo mamy tam kawał drogi. Byliśmy tam na Halloween spoko było mały się wybawił. Poza tym ja do 14 pracuję a tam są spotkania od 16, a Maksymilian chodzi do żłobka więc kontakt z dziećmi ma.
Co do spotkania w Abbey Parku to my popołudniami jesteśmy chętni,ale dopiero po 25 stycznia,bo w piatek wylatujemy do Polski
Pozdrawiam miłego dnia
 
Witaj renko.
Maxymilian ja tez nigdy nie chodzialan , mój mały miał 12 miesięcy jak do Nursery poszedł i chodził do rozpoczęcia szkoły czyli ponad 3.5 roku wiec tez z dziećmi miał kontakt, aż za dużo bym powiedziała ;) Praca , praca, praca . Teraz za to ma przerwę ;)
 
Widzę, że coraz więcej mamusiek się pojawia, super :)

renko - witamy!

polaa - pewnie że jestem chętna na spotkanie (pamiętam, że już we wrześniu się umawiałyśmy, ale coś nie wyszło). Najprawdopodobniej w następny wtorek dotrę do Manor więc może się spotkamy:tak:

olami5 - 3mam kciuki za pracę;-) co do spotkań to są raz w tygodniu we wtorki o 16.

Maksymilian - miłego pobytu w Polsce:tak:
 
Dziekuje za mile powitanie mnie na forum :)
olami5 chyba mieszkamy blisko siebie. Chetnie spotkam sie kiedys "na zywo".
Pracuje part time i mam troche wolnego czasu a czasem juz mi brakuje pomyslow na zabawy z synkiem. Cieszylby sie z towarzystwa innych dzieci.
Takie "spotkania mamusiek" to fajny pomysl:-)
Pozdrawiam!
 
renko u mnie jest podobna sytuacja...mój Kewinek uwielbia dzieci i chetnie by sie pobawil z kolega. Ja równiez mam duzo wolnego czasu bo nie pracuje narazie ale czekam na te w tej sprawie. Jesli zaczne pracowac to tez na part time...wiec mozemy sie spotkac na zywo...moj post code to le4 2ly

Ps. wogóle bardzo długo szukam pracy bo nie chcialabym w fabrykach zadnych...lubie ludzi i chcialabym miedzy fajnymi ludzmi popracowac ale okaze sie niebawem. słyszalyscie moze Mamuski o jakiejs fajnej pracy na part time?? Chetnie bym poogladala oferty....

Ps. pamietajcie o fryzjerze
 
olami5 kiedys mieszkalam kilka ulic od ciebie LE4 2JT :-) Teraz troche dalej LE3 6LP. W nastepnym tygodniu lecimy na kilka dni do Polski ale po powrocie bardzo chetnie sie spotkam. Tymczasem zycze powodzenia w szukaniu pracy!

Czy ktoras z Was chodzi na polskie play group? Fajnie jest? Wybieralam sie tam juz kilka razy ale zawsze cos innego wypadalo...
Dobrej nocy wszystkim zycze:-)
 
renko w takim razie milego pobytu w Polsce...:-) a po powrocie spiszemy sie na forum co do spotkania:-) A co do play group to tez sie wybieram ale nie wiem kiedy dokladnie...napewno jest fajnie bo dziewczyny pisały, te które bywaly...do uslyszenia papa
 
Dziewczyny w takim razie postaram sie namowic jeszcze jedna kolezanka zeby przyszla z dziecmi we wtorek na to spotkanie i sie pojawimy:-):tak:
Ja na playgroup'e jeszcze nie bylam:no: na balu z okazji Halloven tak:tak:
ale sie chce wybrac bo Kuba bedzie mial rozrywke, bedziecie?;-);-)
 
reklama
Ja niestety nie moge. W nastepnym tygodniu jedziemy do Polski ale po powrocie chetnie sie wybiore na polska play group'e. Czy ona jest co tydzien czy sa jakies ogloszenia kiedy jest a kiedy nie?
Fajna dzis pogoda. Milo pospacerowac i pobawic sie na swierzym powietrzu:-) A w Polsce podobno zaczyna sie prawdziwa zima, mrozy, snieg... Moglaby sie wstrzymac jeszcze troche bo my juz sie od mrozow odzwyczailismy i nie wiem jak zniesiemy 'prawdziwa zime'...:-)
 
Do góry