reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Hej Dziewczyny! My wrocilismy z Polski.Ale mrozy byly!!!I oczywiscie przyplataly sie zaraz katar i kaszel...:( Ale dzis nie moglismy wytrzymac i wyszlismy pobawic sie na sniegu i ulepic balwana:) Super zabawa :) Synek taaaki szczesliwy:) Niestety na najblizsza play groupe sie nie wybierzemy.Nie bedziemy rozsiewac zarazkow ;)
 
polaa - może jutro dotrzecie? dla mnie to ostatnie podrygi i może ostatnia szansa na poznanie was przed rozwiązaniem, 37 tydzień ciąży... nie wiadomo jak długo jeszcze pociągniemy w dwupaku;-)
 
cosola no niestety nie wybralismy się:no:
a szkoda, ze wczesniej nie przeczytalam Twojego postu:-(
ale i tak cos mnie dzisiaj brzuch boli:-(

Jutro USG:-)
 
No i będziemy mieli drugiego synka:tak:
Intuicja mnie nie zawiodła bo od początku czułam, że to będzie chłopczyk:-)

Iwona wspolczuje, moj na szczescie jeszcze śpi w dzień i to czasami nawet 3 godzinki:tak:
 
reklama
:-)Polaa gratulacje!
Moj synek tez od dluzszego czasu nie sypia w dzien. Ale wieczorem wcale nie idzie spac wczesnie...:-( Czasem przydalaby sie chwila spokoju w ciagu dnia.:tak: Byle do wosny! Bedzie mozna spedzac wiecej czasu bawiac sie w ogrodku:-)Musimy tez wybrac sie na polska play groupe we wtorek. Moze uda mi sie poznac osobiscie ktoras z was. Uciekam bo czas na obiad:-)
 
Do góry