reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

no wlasnie nasze maluchy za małe jeszcze i dlatego jestesmy skazane na,, samotnosc" czasami. Tak to juz z nami Mamuskami jest. Agusiamisia a gdzie te spotkania comunity centre oprócz pl kosciola? Bo powiem szczerze ze nie bylam nigdy w pl kosciele, jak juz to w ang. Szkoda mi mojego Synia bo nie ma kontaktu z dziecmi a tak lubi dzieci dlatego tak dopytuje o te spotkania.Ps,. a co do obiadu to ja jeszcze tez nic nie gotowalam...zaraz muszę pomyslec ale czekam na swojego ksiecia az wstanie po nocy w pracy i pojedzie na zakupy bo Kewinek spi i ktos musi z nim zostac. Widze ze w sumie tylko my sobie piszemy i cosola...reszta Mam chyba zajeta...
 
reklama
Na tym forum pewnie będzie info o play grup, ale coś mi się wydaje, że w tym tygodniu nic z tego nie wyjdzie, bo spotkania były we wtorki o 16, a do tej pory nic nie wiadomo :/ trochę informacji możesz znaleźć tu:

Imprezy
 
Właśnie przeczytałam na fejsbooku:

Wszystkie mamy wraz z dziecmi zapraszamy gorąco na Stay & Play dla rodziców i dzieci od wtorku 10.01.2011 od godziny 16:00. Jak zawsze coś interesującego dla dzieci, mnóstwo zabawy i chwila na plotki dla rodziców :).
******************************​****************
Rodziców prosimy o przyniesienie dla dzieci drewnianych łyżek do zrobienia pacynek.

Adres:
Haddenham Road
Leicester LE3 2BG
 
Hej Dziewczyny :-)

Witam nową mamusię:tak:
olami jedna z naszych kolezanek (ostatnio cos sie nie udziela) mieszka na Beaumont Leys:tak: czesto sie widujemy:-) wiec i ja na Beaumont dość czesto jestem:-D

agusiakemisia wspolczuje, ze tak zle sie czujesz:-(
 
Witaj Poola!!!

Super ze bywasz na Beaumont Leys to moze niedlugo będziesz czesciej bywala bo jeszcze jedna kolezanke bedziesz odwiedzala...:-) Która z Mam sie wybiera dzisiaj na spotkanie po 16:00? I jak poznam która to Cosola, Poola??? Dajcie znac to moze bym sie wybrala???
 
Ja dopiero weszlam do domu bo bylam u Dentysty i dzisiaj nie dam rady równiez...strasznie boli mnie glowa i jestem wykonczona stresem...pewnie za tydzien sie wybiore z Kewciem. Te spotkania beda co tydzien po 16.00?? Jesli tak to nic straconego...Pozdrawiam
 
Witam!Znalazlam to forum i postanowilam sie przylaczyc:) Mieszkam w okolicach Glenfield/ New Parks. Mam 2 letniego synka. Chetnie poznam inne mamy mieszkajace w Leicester. Im nas wiecej tym weselej:-) Pozdrawiam!
 
witaj Renko:-) Super ze mieszkasz przy New Parks bo to niedaleko ode mnie...Ja tez dopiero przed wczoraj sie zarejestrowalam na tym forum. Mam 1,8 rocznego synka. Równiez chetnie poznam nowe Mamy...bywaj na forum to sie jakos bedziemy umawiac...razem zawsze raźniej:-) Napisz cos wiecej o sobie...Pozdrawiam
 
reklama
Witaj renko;-)

olami
ja tez nie bylam na tym spotkaniu ale na ktores na pewno sie wybiore jesli sie umowimy:-) Bedzie okazja aby się poznać:tak:
cosola co Ty na to?;-)
 
Do góry