reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Dziewczyny znacie moze jakas strone internetowa z ofertami pracy w Leicester? Bo kurcze ta moja praca moze wyjdzie ale sie odciągnie w czasie i jeszcze nie zaczne teraz bo szefowa musi wyjechac, a ja juz bym popracowala...Dzisiaj mróz za oknem,,,wkoncu zima nas dopada:-) Tak jak wczesniej proponowalam spotkanie Mam z dziecmi tak i teraz proponuje spotkanie integracyjne samych mam...nam tez sie cos nalezy od zycia...Maluchy zostana z Tatusiami a my Mamy mozemy zorganizwac sobie jakis wypad na babskie pogaduchy...czy ten pomysł tez sie podoba??? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz wszystkich Mam:-)???
 
reklama
olami jedna z naszych kolezanek (ostatnio cos sie nie udziela) mieszka na Beaumont Leys:tak: czesto sie widujemy:-) wiec i ja na Beaumont dość czesto jestem:-D

Witam wszystkie nowe mamusie i ich pociechy :-) Gratuluje tez fasolek :-) rozmnozyło sie tu pod moja nieobecnosc :-D oby tylko nie bylo zarazliwe;-)

Ostatnio cos zamuliłam z forum co kolezanka zauwazyła;-) ale przy dwojce dzieci, pracy nie jest tak łatwo jak mówia :-D
Tak wiec ja równiez mieszkam na Beaumont Leys i bardzo chetnie sie spotkam z innymi mamuskami.
Pozdrawiam i zycze miłej niedzieli.
 
witaj Ewangelia ciesze sie że się pojawilas....więc to pewnie o Ciebie chodzilo kolezance ze jest jedna Mama, która mieszka na beaumont i sie nie udziela hihihihi:-) w której cześci mieszkasz?ja na le4 2ly. moze Ty gdzies niedaleko?moze sie mijałysmy w sklepie np kiedys....

Jednak zaczynam prace 1.02. wiec jestem zadowolona. Co prawda tylko 2 dni narazie w tygodniu ale nie dam rady wiecej bo mój Mężus pracuje na full time wiec ktos musi byc z naszym Syneczkiem.Pozdrawiam mamuski:-)
 
cosola my niestety nie:no:
Jutro ide z Mlodym do lekarza, Biedaczek sie rozchorował:-(
Goraczka nie odpuszcza wiec muszę iść, moze nastepnym razem?!;-)
 
Cosola i jak bylo na playgroup'ie?:-)
Mojemu na szczescie przechodzi:tak: widac poprawę.
W nastepny wtorek kto planuje sie wybrac??
Ja w sobote widze się z Ewangelią więc ją namówię tez:tak:
 
Było fajnie, trochę głośno, bo dużo dzieciaków. Te starsze miały zorganizowane jakieś zabawy, młodsze organizowały sobie czas same;-)
Znowu ja nie wiem czy będziemy w przyszły wtorek, bo mamy gości z Polski, zobaczymy jak nam się plan ułoży.
 
reklama
Olami ja mieszkam le40pp troszke inny kierunek ale kolo ciebie chodze do dentysty, wlasnie jutro mam wizyte:szok: ale tak jak piszesz moze sie juz widziałyśmy na zakupach :-) Powodzenia w pracy zycze :-)

No niestety my playgrupy w tym tyg musimy sobie odpuscic, Szymusiowi ząbek idzie wiec marudzenie i przeziebienia go wzięło a to jest trochę kawałek drogi wiec nie chce go męczyć.
 
Do góry