reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Ja LGH prawie 6 lat temu Rossi am tam poerwszego synka ;-) mam nadzieje ze duzo sie nie zmienilo ;)
Spodziewasz sie corci czy synka?
 
reklama
Niespodzianki:-) nie chcieliśmy wiedzieć tak jak przy pierwszym.
A jak tam nastawienie psychiczne po takiej przerwie? ja już po półtora roku nie pamiętam jak się obchodzić z takim maluchem, poza tym martwię się jak nasz pierworodny zareaguje na nowego członka rodziny, bo to maminsynek jest;-)

P.S. Widzę że nie możesz spać...
 
Oj tak mam problemy ze snem ... ;-)
Nastawienie super, nie mogę sie doczekać ;) z tego co piszesz mały ma poltora roku? Może być ciezko
 
Ja już prawie wymiękłam, ale mój mąż był twardy i mnie przekonał, żeby została niespodzianka, poza tym tu są tylko 2 usg, więc okazji do poznania płci nie za dużo.
Tak mój Franek jak urodzi się Małe będzie miał 20 miesięcy. Na pewno łatwo nie będzie, ale chciałam mieć małą różnicę wieku między dziećmi, po pierwszym zrezygnowałam z pracy, więc nie było na co czekać;-) mam koleżankę która urodziła dwójkę w odstępie 14 miesięcy i dała radę, więc ja też muszę;-)

A ty już na macierzyńskim?
 
cosola dziękuję, Tobie też gratuluję:tak:
albo sie wcześniej nie chwaliłaś albo ja coś przeoczyłam:zawstydzona/y:

Ja tez bede rodzić w Royal'u:tak:
nie za bardzo byłam przy synku zadowolona z opieki ale coż, nie chcialam zmieniać na General :) ogolnie z prowadzenia ciazy bylam i teraz też jestem bardzo zadowolona:tak: ale w szpitalu nie bardzo
 
polaa nie nie chwaliłam się wcześniej :blink:
Ja też z prowadzenia ciąży jestem zadowolona. Podoba mi się naturalne, ludzkie podejście do tematu i nie traktowanie mnie przedmiotowo :tak:

Fajnie, że robi się tu coraz więcej podwójnych mamusiek:happy2: proponuję wspierać się radami i pomysłami:tak:

Ja już powoli zaczynam wyobrażać sobie jak to wszystko ogarnę logistycznie, kompanie, karmienie i cała obsługo dwóch maluchów może być kłopotliwa... mamy jeszcze taki problem, że mieszkamy w one bedroom flat, więc boję się że małe płacząc w nocy będzie budzić starszego:szok:
 
Cosola dasz rade , na poczatku bedzie ciezko ale pozniej beda sie bawic razem i nie będziesz wiedziała ze masz dzieci ;-) u mnie mały raczej mnie będzie na karku siedział ( dopóki nie wrócę do pracy) bo starszy syn ma swoje zajęcia , mam nadzieje ze pomoże przy malenstwie, narazie jest bardzo optymistyczny i chętny , przygotowujemy go na zmainy ale może być różnie bo to przecież konkurencja w pewnym sensie ...
Ja z perspektywy czasu tez chciałabym mieć jedno po 2 ale wyszło inaczej , z jednej strony super ale z 2 nie bardzo .
 
cześć dziewczyny ja też rodziłam synka w Royalu i jestem bardzo zadowolona z opieki i nade mną jak i nad małym.
Teraz też będę rodziła w Royalu dziś idziemy na USG.
Ja też sie zastanawiam jak mały zareaguje na rodzeństwo, będzie miał 26 miesięcy jak sie drugie urodzi.
Dziewczyny mam do Was pytanko jak jest z lotami w ciąży?? Wyczytałam, że od 26 miesiąca ciąży trzeba mieć zaświadczenie od lekarza, że wszystko jest ok. Mam w planach lecieć w maju na komunię do PL i wtedy będę w 28 tygodniu czy istnieje jakieś niebezpieczeństwo dla dziecka lub dla mnie?? Czy któraś z Was leciała już w zaawansowanej ciąży???
Pozdrawiam
 
reklama
Witajcie:)
Dawno tu nie zaglądałam...czasu brakuje niestety.
Jestem na etapie przeprowadzki,czekamy na klucze do nowego gniazdka :tak:
Alan zmienia szkołę.Zmiany,zmiany i jeszcze raz zmiany :tak:

Witam nowe osóbki:)
Pozdrawiam i życzę wam miłego dnia!

...ale wieje,masakra jakaś:szok: w nocy spać nie mogłam grrr ;-/
 
Do góry