reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Cosola ja badanie miałam w szpitalu , musiałam być naczczo i o 9 pierwsze pobranie krwi pózniej do picia lukozada 400 min prawie duszkiem i po 2 h znowu pobranie krwi. Niecierpie igiel ;(
Wyniki całe szczęście dobre ;) 4.0 pierwsze 4.8 drugie wiec tolerancja ok ;) najgorsze ze tego samego dnia miałam jeszcze zastrzyk w nogę ;( anty-D ałłł zdecydowanie za dużo igiel jak na jeden dzień ;( ale przeżyłam ;-)

Ostatnio miałam tez 24 h badanie moczu- wyniki będę znała po wizycie w szpitalu - kolejnej. I czekam na List w sprawie echo serca - bo na 24h monitoringu serca wykryli blokadę ;(
 
reklama
Tez mam taka nadzieje ,
Póki co zostaje już na zwolnieniu do końca ciąży , gp ma obawy żeby mnie puścić do pracy , nie chce ryzykować , tyle miesięcy trzymał mnie na wolnym i kazał odpoczywać ze jakby teraz mnie poscil .
 
Hej jestem tu nową mamą...
Możecie mnie przygarnac???'całkiem przypadkiem tu zajrzalam i sie ucieszylam ze jest taka strona dla mam z leicester. Jak moge do was dolaczyc???
 
Witaj olami ;-) wszyscy są miłe widziani ;) ja jestem z rushey mead a ty? Napisz coś wiecej o sobie , ile tygodni jesteś , pierwsza ciąża ?
 
reklama
ciesze sie ze odpisalas. Ja jestem z Beaumont Leys i jestem mama prawie 2 letniego Kewinka. Nie jestem obecnie w ciazy ale mam nadzieje ze to mnie nie zdyskwalifikuje. Jestem trochę osamotniona bo powiem szczerze ze od kiedy przerwalam prace i poszlam na macierzynski to strasznie sie zasiedzialam w domu. Chcialabym poznac jakies Mamy z którymi mogłabym korespondowac i spotkac sie czasami. Byłoby milo...nie orientuje sie jesli chodzi o Twój adres. Nie mam pojecia gdzie to jest. Jaki to postcode?
 
Do góry