reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Cosola dasz radę:tak: u mnie bedzie 2 lata i 7 msc roznicy:tak:

Maksymilian zalezy jakimi liniami latasz, np. Ryanair wymaga od 28 tyg. potwierdzenia, ze wszystko w porządku:tak:
alatać mozesz nawet do 36 tygodnia jak nie jest zagrozona ciąża:-)

Ja z Kuba w ciazy latalam kilka razy ale ostatni raz okolo 18, 19 tygodnia wiec wczesnie :)
 
reklama
Maksymilian ja leciałam raz właśnie w 28 tygodniu, wszystko było ok, jeśli cała ciąża przebiega prawidłowo to nie ma przeciwwskazań, najlepiej zapytaj swoją położną. Ja nie miałam zaświadczenia, a jak mnie zapytali, który to tydzień to powiedziałam że 26 i dali mi spokój:-D

Daj znać jak tam po usg:tak:

Kurcze, dookoła same chłopaki przydało by się teraz kila dziewczynek:tak: ja ciągle mam nadzieję, choć większość znajomych i rodziny orzekła, że to chłopak, zobaczymy na ile się sprawdzi ta wróżba:-p

agnieszka.kk zazdroszczę nowego mieszkanka! życzę bezstresowej przeprowadzki:tak:
 
Ja podobnie jak polaa przed 20 tygodniem latalam ale położna kazała mi chodzić w trakcie lotu co 30- 40 min rozprostowac kości i dużo pic. Musisz sie skonsultować z liniami i położna .
 
Witam wieczorową porą. Maksiul już śpi więc chwila wolnego czasu.
Na USG wszystko w porządku maleństwo rozwija się prawidłowo. Super było juz je widziec:-).
Dzieki dziewczyny za odpowiedź. 24 stycznia mam wizytę u położnej to się jej zapytam jak ona to widzi.
Od niedzieli do pracy. Do tej pory siedziałam sobie na L4
Agnieszka.kk życzę miłej przeprowadzki, ja to nie cierpię sięprzeprowadzać. Na szczęście mamy fajnego flata i nigdzie się już stąd nie ruszamy.
 
Cosola my sofa bed sprowadzaliśmy z Polski, bo tutaj to były ceny kosmiczne.W Argosie jak kupiliśmy za ok Ł200 to po roku się rozpadła. W Polsce rodzice chcieli się pozbyć narożnika, więc my go za Ł100 przetransportowaliśmy do Leicester
POZDRAWIAM
 
Maximilian biedna jestes do pracy ;(ja na l4 juz jakos czas I kekarz mi wypisal do konca ciazy ostatnio.
Ciesze sie ze malenstwo zdrowe ;)

Cosola popatrz na gumtree jak chcesz uzywala a jak nowadays to dfs ma fajne przeceny ;) I wiem tez o jakim Silenus ala komisie na Narborough rd , rozmawialam z alas uciekam on ma polskie meble ktore skupuje Od dealera ktory posredniczy z polska a jak tu nie Odbiora to sprzedaje jemu za pol ceny ;-)
 
Właśnie obawiam się, że te ich sofy nie są przystosowane do codziennego spania, są traktowane jako alternatywa np. jak goście przyjadą, dlatego tak szybko się rozpadają, jak za dużo się z nich korzysta:no:

agusiakemisia a gdzie konkretnie jest ten komis na Narborough?


Ja też dziś byłam u położnej, serduszko ładnie bije, a młode kopie jak szalone i jest już głową do dołu:tak:
Z gorszych wiadomości - mam podwyższony poziom glukozy i za tydzień mam test na jej przyswajanie:eek: dostałam też receptę na żelazo, bo jest na granicy normy:-(
 
Nie wiem dokładnie gdzie jest ten komis gdzieś na Narborough - proponuje spacerek ;) jeszcze tam nie byłam.

Test na tolerancję glukozy ;) miałam przed świętami 2 pobrania krwi i musisz mieć lukozade orginal ze sobą ;) 2 h siedzenia - weź książkę ;-)
 
reklama
Do góry