reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

E tam, ja lubię śnieg ale jak na razie go nie ma a szkoda:no: może jeszcze zdaży bo wracamy 29 dopiero:tak:
Każdy lubi co innego:-D ja zimę bardzo lubię:tak: chociaż znam takich, którzy w lecie narzekaja na upały jak nie wiem co, a w zimie na śnieg, no nie dogodzi się hehe;)


a święta bez Sniegu dla mnie to nie świeta:-D w tamtym roku było super, właśnie przez święta był śniego z tego co pamiętam :)



a w ogóle co tu taka cisza??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ojej, faktycznie wszystkie jesteśmy zabiegane;-) Otwieram forum i myslałam, że znajdę tam dużo nowych wpisów a tu nic:szok:
My juz byliśmy w Polsce, było tylko -1 jakos dało sie przeżyć, Bartek teraz jest na odwyku ciasteczkowym:-D:-D:-D tak babcia dawała ciasteczka że teraz tylko "mama kupi wafelka:-D"

Ale dzisiaj wieje:szok::szok::szok:
 
hej laseczki ;) no co tam u was slychac dawnooo mnie nie bylo ;) praca dom praca dom teraz swieta i zdawanie egzaminow na prawo jazdy,... i na dodatek bunt 3 latka w domu od roku sie zaczelo... boze drogi wow.. za duzo tego u mnie sie dzieje :) jeszcze w domu strajk bo psa chca hehe . ja to chyba zwariuje :D wyprowadzilismy sie z leicester 3 miesiace temu moje drogie. teraz mieszkam na pipidowie kolo lutterworth :D jak tam wasze pociechy? gotowe juz na swietego mikolaja ;)?? buzka
 
Serdecznie zapraszam wszystkich rodziców wraz z pociechami

we wtorek 13 grudnia 2011 o godzinie 16:00

do Manor House Community Centre

na Stay & Play dla rodziców i dzieci

w ramach którego odbędzie się

:-D SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM! :-D

Rodziców prosimy o przygotowanie prezentów dla dzieci podpisanych imieniem i nazwiskiem dziecka i dostarczenie w dniu spotkania oraz nie informowanie swoich pociech o wizycie Mikołaja.
Niech to będzie dla nich niespodzianka!

:rofl2: Do zobaczenia! :rofl2:
 
Polaa nie miałam jeszcze okazji pogratulować ciąży! Mam nadzieję że wszystko dobrze i zdrowo sobie rośniecie? ;-)

Cześć agusiakemisia, gratuluję drugiego synka :tak:ja jestem w 31 tygodniu ciąży mam termin na 4 marca, może spotkamy się na porodówce :-)
 
reklama
Do góry