reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
POLA grauluję i życzę dobrego samopoczucia przez cale 9 miesięcy
My tez sie już staramy ale chyba jakoś kiepsko nam to wychodzi. Z pierwszym poszło jak z płatka a drugie nie chce sie począć.

Co do wtorku to my tez idziemy
Iwonko jak Ci pasuje to my z centrum będziemy jechac autobusem to możecie z Bartusiem do nas dołączyc. maly pojdzie od rana do żlobka i od razu z centrum pojedziemy.

U nas choróbska też zażegnane został mi tylko katarek.
pozdrawiamy i dozobaczenia jutro
 
Bardzo się cieszę, że mamy chcą przyjśc do nas ze swoimi dziecmi! Pierwsze 6 dzieci które pojawi się jutro na Sali Zabaw dostanie w prezencie malutki przyrząd do robienia hałasu ;).
Pozdrawiam i do zobaczenia jutro!
 
Wczoraj rano bylismy na basenie, tzn. Bartek z tatą a ja miałam wolne:-D, ale chyba ten basen troche wymęczył Bartka bo po południu obudził się z gorączką, zobaczymy jak dzisiaj rozwinie się sytuacja.
Basen ten koło dużego Tesco z czystym sumieniem polecam, jeśli chodzi o maluchy, woda faktycznie ciepła, płytko:-D to mi sie chyba najbardziej podobało:-D, co do wystroju to niestety nic nadzwyczajnego.
Ewa, bo to tak zazwyczaj bywa z tym drugim:-D chociaż nie ma reguły;-)
 
Dziękuję serdecznie wszystkim mamom, które przyprowadziły swoje pociechy na wczorajszy Bal Przebierańców. Mam nadzieję, że pociechy były zadowolone, a i rodzice nie stracili czasu :). Pozdrawiam i zapraszam gorąco na dużo mniej hałaśliwe Stay & Play dla mam z dziecmi od 0 do 5 lat w każdy wtorek w godzinach 16:00 do 19:00 w Manor House Community Centre :).

Życzę miłego wieczoru!
 
Hej,

ale tutaj cisza:szok:

Iwona ja nie slyszałam nic o mrozach ae przecież wszystko możliwe, już jest listopad:-)

My pojutrze lecimy do Polski, wracam 29 listopada, jutro mam wizytę u położnej:tak: Kubusia czekają dwie imprezki urodzinowe w PL :) jedna u tesciów a druga u moich rodziców. Babcie same się zadeklarowały więc w sumie niech się teraz starają:-D

W Polsce to pewnie jeszcze chłodniej będzie niż tutaj, ja mam taką cichą nadzieję, że może jakiś śnieg spadnie chociaż pod koniec moje pobytu;-)
 
reklama
Do góry