reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Cześć Dziewczyny! ;)
poszukuję opiekunki dla 5 letniego syna, trzeba go zaprowadzić i przyprowadzić ze szkoły. Bardzo pilne! ja codziennie pracuję i jestem samotną matką a dotychczasowa opiekunka nas wystwiła. Bardzo proszę o kontakt.
 
Cześć Dziewczyny! ;)
poszukuję opiekunki dla 5 letniego syna, trzeba go zaprowadzić i przyprowadzić ze szkoły. Bardzo pilne! ja codziennie pracuję i jestem samotną matką a dotychczasowa opiekunka nas wystwiła. Bardzo proszę o kontakt.

Hejo :) a z jakiej dzielnicy jestes i do ktorej szkoly chodzi syn?
 
Witajcie :)
Tak z innej beczki i z przymruzeniem oka bo watpie ze sie uda, no ale kto pyta nie bladzi oraz do odwaznych swiat nalezy :p
Czy ktoras z Was jedzie autem do Polski 11.04.wieczorem a wraca 26.04.i w obie strony ma miejsce w aucie dla dwoch (syn i ja :D) zblakanych owieczek z jedna walizka? :D bo chetnie skorzystalibysmy ;)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czy u Was w Lester mozna kupic obraczki zlote w rosadnej cenie??
Czy posiadacie sklepy z moda plus na takie jak to sie u nas w PL nazywa pojscie do USC I wziac slub I ceny sa nie wygorowane , bede wdzieczna za pomoc .
 
Witajcie :)
Przypomnialo mi sie, ze mialam Wam zdac relacje z pobytu u dentysty w Hinckley. Jednym krotkim slowem - POLECAM!!! Babka Polka jest rewelacyjna. Przypomne, ze bylam z moim prawie 6 latkiem tylko na kontroli. I skonczylo sie na wychwalaniu mnie i meza i dziekowaniu za takich pacjentow, przy ktorych nie ma roboty :) do zobaczenia za pol roku :D
Nie wiem jak u innych ale w Hinckley za kontrol doroslych to £17.
Wiec z czystym sumieniem polecam.
Pozdrawiam Was
 
Mam jeszcze jedno wazne pytanie- nasza córka jest w Polsce leczona nefrologicznie. czy któras z was miała kontakt z lekarzem nefrologiem w UK?
 
reklama
Hej karaluszek81
W sprawie USC moge pomoc. Mysmy po prostu poszli do recepcji i powiedzieli, ze chcemy sie pobrac i dostalismy date na appointment. Jak wolisz dzwonic to najlepiej z rana. Wydaje mi sie ze w sprawie dziecka najlepiej siegac porady u Legal Advisora zeby sie dokladnie dowiedziec w jaki sposob to legalnie zalatwic
 
Do góry