reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Dziewczyny czy u Was w Lester mozna kupic obraczki zlote w rosadnej cenie??
Czy posiadacie sklepy z moda plus na takie jak to sie u nas w PL nazywa pojscie do USC I wziac slub I ceny sa nie wygorowane , bede wdzieczna za pomoc .

Szukaj a znajdziesz ;) widzialam obraczki zlote u hinduskiego jubilera na Narborough Road za ok £30 za sztuke naprawde ladne lekkie. Do USC mozesz sie ubrac wedlug wlasnego uznania czy zdecydujesz sie na tradycyjna suknie slubna czy cos innego to twoja dezyzja :D:-)
 
reklama
Witam Was.
Nie slyszalam o czyms takim ale weszlam na www i poczytalam troche. Raczej jestem sklonna Bartka zapisac ale podpinam sie pod Twoje pytanie i prosilabym o jakies opinie.
Milego dnia

My zapisaliśmy Julkę, dzisiaj przyszła odpowiedź o zapisie do 2 klasy SP. Wczoraj mała miała godzinne zajęcia z psychologiem z poradnii przez skype ( bardzo miłe w celu sprawdzenia poziomu dziecka). Wszystko odbyło sie sprawnie, jest całkiem bezpłatne. Rok szkolny
 
Hej Dziewczyny. Chcialabym do Was dolaczyc. Jestem rowniez z Leicester. W sumie juz mija 6 lat odkad tutaj jestesmy z mezem ale dopiero od 10 miesiecy jestem mama malego bobasa:). Probowalam czytac wszystkie Wasze posty ale jest tego tyleeeeee ze brakowaloby mi czasu zeby wszystko ogarnac:) Nie mam tak na prawde z kim pogadac o urokach macierzynstwa bo wiekszosc moich znajomych nie posiada jeszcze potomstwa i chcialabym rowniez zeby moj maluszek mial sie z kim bawic. :)
 
reklama
Do góry