reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Hej Dziewczyny. Chcialabym do Was dolaczyc. Jestem rowniez z Leicester. W sumie juz mija 6 lat odkad tutaj jestesmy z mezem ale dopiero od 10 miesiecy jestem mama malego bobasa:). Probowalam czytac wszystkie Wasze posty ale jest tego tyleeeeee ze brakowaloby mi czasu zeby wszystko ogarnac:) Nie mam tak na prawde z kim pogadac o urokach macierzynstwa bo wiekszosc moich znajomych nie posiada jeszcze potomstwa i chcialabym rowniez zeby moj maluszek mial sie z kim bawic. :)

Witamy Cie :)
Veritka, ubieglas mnie z tym pytaniem.
Napisz skad jestes, bedzie latwiej :D
Pozdrawiam, milego dnia :)
 
reklama
Dzieki dziewczyny za mile powitanie:). Mieszkam na Beaumont Leys w okolicach Beaumont leys Lane. Byloby fajnie poznac mamy z okolicy ale jestem z motoryzowana wiec nie ma roznicy:). Wrocilam do pracy 2 miesiace temu wiec na razie przyzwyczajam sie do pracy I opieka nad maluchem. Czasami nie mam juz sily ale co robic trzeba zacisnac zeby I isc dalej. Sa moze tutaj mamusie pracujace, jak Wy sobie dajecie rade? Moj dom wymaga generalnego sprzatania ale szczerze to wole wziasc malucha na spacer niz kisic go w domu I sprzatac.
 
My zapisaliśmy Julkę, dzisiaj przyszła odpowiedź o zapisie do 2 klasy SP. Wczoraj mała miała godzinne zajęcia z psychologiem z poradnii przez skype ( bardzo miłe w celu sprawdzenia poziomu dziecka). Wszystko odbyło sie sprawnie, jest całkiem bezpłatne. Rok szkolny

Hejo. Zapisalam Bartka. Na niedziele mamy umowiona konsultacje. Pozytywne jest to, ze komisja egzaminacyjna przyjedzie w czerwcu do Rugby, wiec niedaleko i tutaj nasuwa sie pytanie - skad oni biora kase na takie "wycieczki", skoro szkola jest zupelnie za free??? (Nie do konca za free, bo dzis kupilam drukarke ze skanerem na te wszystkie ich dokumenty :D).
Milego wieczoru. E.
 
Dzieki dziewczyny za mile powitanie:). Mieszkam na Beaumont Leys w okolicach Beaumont leys Lane. Byloby fajnie poznac mamy z okolicy ale jestem z motoryzowana wiec nie ma roznicy:). Wrocilam do pracy 2 miesiace temu wiec na razie przyzwyczajam sie do pracy I opieka nad maluchem. Czasami nie mam juz sily ale co robic trzeba zacisnac zeby I isc dalej. Sa moze tutaj mamusie pracujace, jak Wy sobie dajecie rade? Moj dom wymaga generalnego sprzatania ale szczerze to wole wziasc malucha na spacer niz kisic go w domu I sprzatac.

Kasiu, ja jestem z Hamilton. Wczoraj przejezdzalam niedaleko Twojej ulicy, wiec w linii prostej autem to jakas chwila :)
 
Hej Kasiu, to mieszkasz rowniez dosc blisko mnie :) Musze zerknac na mape :) Ja mieszkam w okolicach Hamiltonu :)
Ewa co u Ciebie? Cos sie mijamy w szkole :) Jak Bartek?

U nas powoli czas leci, zmagam sie z problemami zdrowotnymi i nie do konca ufam angielskim lekarza :( ale co zrobic. Wczoraj zostala mi zapisana codeina ktora mam brac co 4h a jak czytam o tych tabletkach to slabo mi sie robi ale z drugiej strony chociaz one usniezaja ból na 2h bo inne leki nie pomagaly, Pan doktor stwierdzil zerwany miesien szyjny.

Kasia, ja teraz nie pracuje ale pamietam jak to w PL bylo, corka miala rok jak wrocilam do pracy i czasami tez mialam problem z organizacja :) Teraz chce znalezc prace na pół etatu ale czy mi sie uda znalezc taka gdzie bede zaczynac nie szybciej niz 9:30-10 i konczyc nie pozniej niz 14-14:30 tak, zeby moc prowadzic corke do szkoly i odbierac.
 
Ew Ka masz na mysli moze General Electric w Groby?

Ja tez nie unfam tutejszym lekarzom. Zawiodlam sie na nich jak moj maluch byl noworodkiem, ogolnie zawiodlam sie na mojej przychodni . Recepcjonistki strasznie nie mile, a lekarze nigdy nic nie widza.
 
Ew Ka masz na mysli moze General Electric w Groby?

Ja tez nie unfam tutejszym lekarzom. Zawiodlam sie na nich jak moj maluch byl noworodkiem, ogolnie zawiodlam sie na mojej przychodni . Recepcjonistki strasznie nie mile, a lekarze nigdy nic nie widza.

Nie nie, mam na mysli GI Solutions Group na Scudamore.

Co do lekarzy, na razie odpukac nie narzekam, a zdazylam przezyc sporo odkad tu jestem, od listopada...

Kasiu, ostatnio maz chodzil z Bartem do szkoly wiec stad to nie-widzenie-sie ale mysle ze ten ostatni tydzien bede ja z nim jezdzic. No a za tydzien w sobote... podrozo do Polski autokarem witaj :D

Milej soboty Wam zycze :)))
 
reklama
Do góry