reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
witam dziewczyny ponownie. tak jak pisalam wczesniej latem przyjezdzam do meza z dzieciakami (corka 13 lat, syn 12). latam po necie i nie moge ogarnac tematu szkol. w polsce wiadoma sprawa corka chodzilaby do gimnazjum, a syn do podstawowki. ale jesli chodzi o anglie...gubie sie i to bardzo. blagam was pomozcie. do jakich szkol moje dzieciaki beda musialy pojsc? wiem, ze terminy zapisywania juz byly wiec zostanie nam tam gdzie je przyjma, ale tak dla orientacji chcialabym troche poszukac co i jak... jesli ktoras z was moze podac jakies szkoly bede bardzoooo wdzieczna
pozdrawiam ;)

a i jeszcze mam pytanie, moj syn tu trenuje pilke nozna i chcialby to kontynuowac. moze znacie jakies kluby lub szkoly gdzie mozna grac w pilke...nie mowie juz o leicester city football club :)[h=2][/h]
 
Ostatnia edycja:
Witam.Na temat szkoly mniej wiecej ogarnelam temat,o mieszkaniach tez pomoglyscie mi (wielkie dzieki:)),ale jeszcze chcialabym sie dowiedziec jak z wyposazeniem mieszkan,przegladalam kilka ogloszen i w tym zdjec i ogolnie mieszkania puste,jak z nimi jest??
 
hej :) jak przegladasz ogloszenia patrz czy pisze furnished (umeblowane w pelni) part furnished lub unfurnished (nieumeblowane). Zazwyczaj w standarcie jest pralka i lodowka ale czasem zdaza sie, ze ich nie ma. Ale tak jak dziewczyny napisaly juz wczesniej takie sprzety sa tanie. Za miesiac zaczna sie carbooty wiec za grosze bedziesz mogla kupic i wyposazyc dom. :)
 
Witajcie .
Dawno mnie nie bylo ale postaram sie nadrobic temat :tak:.
Sprowadza mnie jedna sprawa a mianowicie wiecie ze mnieszkam poza Lester I z moim mezczyzna chcemy wziac slub ale mam juz dosyc dzwonienia pod numer dany w USC w mojej miejscowosci I zabukowanie daty spotkania :wściekła/y: dzwonie juz ok 3 tygodni I nikt nie oddzwania jak bylam u siebie w urzedzie kazano mi dzwonic dzwonic I dzwonic ale ilez mozna :crazy:?
Vercia moze Ty bedziesz w stanie mi cos podpowiedziec??
Moze ktos wie gdzie szukac pomocy w sprawach dzieci ...tzn moj ma dziecko u siebie w kraju (nie polska) I chcemy zrobic badania DNA bo jest wiele nie jasnosci co do poczecia dziecka itp. ona sie niby zgadza ale grozi komornikami itp. nadmienie ze co miesiec placimy regularnie pieniazki na tamto dzieciatko , ale wydaje mi sie ze moze nie poddac sie DNA nie bedzie to sadownie tylko chcemy prywatnie zrobic ... u nas w PL koszt to £150 a u niego przez sad to 300 euro , dlatego my chcemy sie tylko upewnic a ona widocznie ma cos do ukrycia :(
Mam jeszcze
A tak poza tym zmienilismy mieszkanie . Mieszkamy na prywatnym mieszkaniu a teraz mamy swiety spokoj .
Pozdrawiam wszystkie mamuski
 
reklama
Do góry