reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

witam wszystkie mamusie ;)

Dzien jak zawsze paskudny deszcz wiatr brzydko dobrze ze cieplo chociaz ..uff...Oliwcia juz naprawde lepiej jedynie chrypke ma nbo charczy jej w pluckach pewnie resztki kataru zostaly mysle.dobrze ze pojechalismy wtedy do szpitala i lekarka ja pozadnie zbadala i dala antybiotyk bo pewnie do dzis by lepiej niebylo..ja tez lepiej paracetamol dziala cuda czasem :D noi szalwia :)z nudow zrobilam malej sesje zdjeciowa :) ale bylo zabawy :D !!!

Daysi lazieneczka taka przytulna fajniusia !!!!naprawde masz pomysly powiem Ci zycze Ci abys skonczyla wymarzone studia !!!! bo dobra by byla z Ciebie dekoratorka :)!!!!

Iwonko dobrze ze poszlas do lekarza z Bartusiem przynajmniej wiesz juz co mu jest.zdrowka maluszkowi !!! my jak chodzilismy na basen to kupilam w wilkinsonie pieluszki specjalne do kapieli fartnelo nam sie bo zaplacilam 1.50 za 20 pieluch wow :D leza i czekaja az mala wyzdrowieje to napewno wybierzemy sie z Antosiem :)!!\

Anetko ktory to ten plyn w aldim kupilas bo bylam dzisiaj i byly 3 ale najbardziej mi pasowal taki najciemniejszy jak kokos pachnial cudo :)!!
 
reklama
Tak tak Mariolko ja mam ten sam płyn...:-)ciesze sie ze szałwia Ci pomogła również.Fajnie ze Oliwcia doszła juz prawie do siebie.Teraz czekamy jak Bartuś wyzdrowieje.Daysie takie *******ki cieszą,wiem też tak mam!Bo nie sztuka wydać kupe kasy tylko za małe pieniądze stworzyć coś:-)
 
czesc dziewczeta :-) ale sie wczoraj wkorzylam napisalam wielkiego posta, i go wcielo. drugiego juz mi sie nie chcialo pisac.

IWONKA instrukcja kupowani i przygotowania rogalikow the best :-) of course :-) ja je uwielbiam ale z sainsbery. Pamietam ze moj E kupil mi je po porodzie, chyba trzy na raz zjadlam... mniam mniam.... :-)zycze zdrowka dla Bartiego, niech sie kuruje, bo impreza tuz, tuz :-)
Nie martw sie u nas tez juz jesien czuc.Liscie spadaja deszcze non stop szaro, buro i ponuro :-(

MAKSYMILIAN jak tam udaly sie zakupy widzialysmy Cie dzis z Ewangelia :-) szlas po drugiej stronie ulicy :-) jak po wizycie HV, powiedziala jak macie karmic Maksia :-)

ANETKO tak jak Maksymilian juz napisala spacerek sie udal, nawet zdarzylysmy wejsc do Tesco przed deszczem :-) JA tak jak ty ciesze sie bardzo jak tylko moge sobie cos kupic, ogolnie zakupy sprawiaja mi wielka frajde, zwlaszcza jak jest co wydawac :-) co do ekspresu to my mamy taki Buy De'Longhi Traditional Pump Espresso and Cappuccino Maker. at Argos.co.uk - Your Online Shop for . ogolnie jestem zadowolona, ale czesto go nie używamy :-( jest drozszy od tego co pokazywala Daysie ale kawusia wychodzi pychotka :-)

MARIOLKA ciesze sie ze z Oliwka juz lepiej oby juz tak zostalao. Trzymajcie sie cieplutko :-)

My juz po wizycie Ewangeli :-) dzis dziewczynki srednie humory do zabawy mialy. Obie z temperatura po szczepionce :-( wiec sie nie dziwimy ... Na obiad probowalam zrobic te golabki bez zawijania. no masakra poprostu jakas, wszystko sie rozwalilo!!! kucharka najlepsza nie jestem , ale chyba ktos przepisu nie dopracowal... :angry:
w przyszlym tygodniu jedziemy na "wakacje" mam nadzieje, ze chociaz padac nie bedzie :-) a poza tym bedzie ok, przynajmiej odpoczniemy od zycia codziennego.
pozdrawiam :-)
 
Kornasia
a jakie to szczepienia w tym wieku są jeśli można wiedzieć?
Moje dziecko ostatnie szczepienie przed ukończeniem 3 roku życia miało w 12 mc życia...
Coś się zmieniło a ja taka nie doinformowana ?
Ja od GP ani HV żadnego listu nie dostałam ... hmmyy
Co do cen AGD to moje zdanie jest takie,że to co droższe wcale nie znaczy,że lepsze.
Mam Dolce Gusto za 120 Pound(dostałam w prezencie) i ten co kupiłam sama za 50 pound a opinię wczoraj napisałam ;-)
Wnioski można wysnuć samemu.
Ja np.odkurzacze kupowałam dość drogie,dlaczego odkurzacze w liczbie mnogiej...bo się psuły i trzeba było kupić nowy...a teraz mam najtańszy bezworkowy z Tesco i chodzi jak ta lala :-):-):-)


Mariolka
my też czekamy powrotu zdrowia Oliwci.
Może do przyszłej środy wydobrzeje na maxa i wtedy można udać się na kąpiel.
Muszę poszukać tych "twoich" pieluch do pływania-tańsze :-)


Joasiah
ja niestety nie.
Pisałam i pisałam,bo praca była dla niej ale nic...głucha cisza ...
Mam nadzieje,że wszystko u niej w porzadku.
A co u Ciebie,rzadko się odzywasz?


A to mój cudny ,jak dla mnie timmer:






i wczorajsze szkło zakupione w Aldi wykorzystane na lampiony.
Dokupiłam białe świece i deco piasek.
Są piękniejsze jak się palą.

 
Ostatnia edycja:
Daysi wtedy to byla promocja :) ale nie pamietam czy nie bylo ich wlasnie 11 to bylo wieki temu :D

no no jakie masz sliczne ,,swieczniki,, :) gustowne ;) chyba sama cos takiego wymysle ;D!!odezwe sie potem :)

kornasia golabkami sie nie martw mi tez nie wyszly i wogole byly nie dobre w smaku ;)

szczepienie mielismy z mala jak skonczyla 12 miesiecy dwa ulkucia czy 3 juz nie pameitam w raczki . i chyba dopiero jak 3 lata skonczy
 
Kolejny dzień dobiega końca...
Pewnie wam też tak ten czas leci, niby "siedzimy" w domu, ale mi te tygodnie mijają tak szybko, Bartek rośnie, niedługo do szkoły pójdzie;-)
A właśnie, jak tam sprawa "żłobka", pamiętam, że kiedyś poruszany był ten temat. Ile kosztuje taki żłobek? Macie pojęcie?

Mój Bartek będzie chyba miał dobrze rozwinięte poczucie własności:-D:-D:-D jak na chwile obecną, najlepiej mu wychodzi "mówienie dadadada" jak coś chce to się ciągnie do tej rzeczy i dadada:-D, ale żeby "mama" powiedzieć to jeszcze nie:-(
 
Full time w żłobku to średnio 600 pound miesiąc.
Można starać się o dofinansowanie ale to różnie wychodzi.
Liczą się oczywiście dochody i oboje rodziców musi pracować.
Koleżanka dostaje 80 pound miesięcznie.
Czyli w sumie nie wiele ale zawsze coś.
Od 3 roku życia przysługują codzień 3 lub 4 , nie pamiętam dokładnie,darmowe godziny w preschool.
 
Hej.Ja dzis w bólach okresowych jestem:-Dwybieramy sie za godzinke do znajomych co mają dzidzie miesięczna:-)taki maluszek kochaniutki.Kupiłam juz prezencik,ładnie zapakowałam i wioo.Jeszcze tylko kwiatki dla mamuski:happy:Maksio bryka z Tatą(ja już na drugim miejscu):tak:Do póżniej
 
reklama
hej dziewczyny co taka cisza dzisiaj?? anetke rozumiem wspolczuje Ci kochana ucierpisz sie troszke...

My dzisiaj mamy troche smutny dzien.. bysmy teraz sie super bawili na weselu mojego brata ale niestety nawet jak dzownilam nie mialam okazji mu zlozyc zyczen bo ,,jego przyszla zona odebrala ,, i jak zawsze damiana nie ma . no ale trudno.. troche dol jest nawet sie poplakalam po cichu w kaciku ze zycie takie niesprawiedliwe...no ale trudno..ale za to zeby dzien milo zlecial wzielam mala na plac zabaw troszke dalej od domku ale za to 2 godzinki zlecialy jak strzala:)a najgorzej bo moj znowu wraca w nocy nie nawidze tych zmian... ::(:( dzisiaj to chyba sie pod koldre poloze jak mala pojdzie spac i wlacze jakies smety do poduszki ..
 
Do góry