reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Dzieńdobry.
Ja też z kawką w ręku.
Antoś po śniadanku,obrobiony czeka do wyjścia.
Muszę lecieć z nim po słoiki,bo ostatnio jest " sezon na słoik".
Co jakiś czas robi psikusy i najpier chce tylko moje obiady a jak widzi słoiczki to ucieka a za jakiś czas jest na odwrót.
No więc właśnie jest ten grugi czas.
Choć jak my jjemy to i tak podłączą się pod nasze talerze i to co na nich.
Mój synuś też przez sen jak nie gada to się śmieje a co smiechu ja mam przy tym to nie miara.
Potem pójdę z nim na basen,bo już okres mi się skończył praktycznie.

Anetka
dom sam w sobie jest brzydki i nie praktyczny.Bez przedpokoju.
Ale dodatkami a w szczególności tymi zrobionymi własnoręcznie można zdziałać cuda co by umilić sobie życie nawet w wynajmowanym mieszkaniu.
Dom nie jest mój, co nie zmienia faktu,że chcę mieszkać w nim po swojemu i czuć się jak u siebie ,poprostu dobrze.
Ostatnio właśnie wymalowałam ten szary pas w kuchni przy stole i mężusia do malowania stołu zmusiałam,był sosnowy ze stalowymi nogami.
Lubię fajne wnętrza,choć wiadomo,że dopóki nie mam swojego dopóty muszę godzić się np.na zieloną wykładzinę,pokornie przymykać oko i cieszyć się z tego co jest na dzień dzisiejszy.
Tobie dziękuję za pozytywną ocenę i miłe słowa.


W ten czas uciekam i do "zobaczenia" później,życzę wszystkim miłego dnia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka wszystkim.u nas lepiej jedynie co to mała nie spala do 1w nocy...ponieważ na domiar wszystkiego wychodzi jej zab na górze zwariować można...daysi domek mi się b.podoba fajne masz pomysły ja to nie mam żadnych..chyba mi pomozesz;)hihi jak byś chciała;)my tez wrocilismy do sloikow...iwonko jak tam bartus??"lepiej??anetko nasza mała znowu dużo gada przez sen;)chyba ma to po mamusi hehe.pozdrawiam was
 
Ostatnia edycja:
Tak tak tylko lepiej;)najgorsze jest to ze się mnie boi teraz bo zawsze to ja jej wszystko daje leki syrop itd.mam nadzieje ze jej szybko przejdzie...;(dzięki daysi za chęci;)
 
Hej,
Bartuś dalej ma gorączkę, jutro idziemy do lekarza, ale jakieś to dziwne bo apetyt ma, bawić się chce tylko ta okropna gorączka. Siedzenie w domu jest straszne:-( naprawdę:tak:.

Zdjęcia świetne, bardzo przyjemnie się ogląda:-).
My gustujemy w brązach i czerwieniach i takie właśnie kolory będą u nas w domu.
Mój Adam, z racji tego, że ja nie mogę mu pomagać a dom musi być chociaż trochę przygotowany na nasz przyjazd, większość remontu musi wykonać samodzielnie, o nic się jednak nie boję, ponieważ mój kochany mąż ma świetny gust i wyczucie stylu, nie wspominając już o tym że świetną biżuterię zawsze mi wybiera:-D. Teraz niestety biżuterię zamienimy na rzeczy typu expres do kawy:-D:-D:-D, ale nie narzekam:-D

A co do gustu mojego męża to tylko dodam, że ma świetny, ale to dopiero od momentu jak mnie poznał;-)
 
Iwona
... to gratuluje idealnego męża :tak:
Pozazdrościć tylko.

Ja bieliznę i ciuchy wolę kupować sobie sama niźli mój B.miał by to robić ha ha
W kwesti wystroju domu u Nas mężuś nie ma nic do powiedzenia i nie to,że nia ma gustu.
On jest od malowania i prac remontowych ewentualnie :-D
W PL miałam kolorystykę czerni i czerwieni.
Teraz większość aranzacji mieszkań jest tak urządzona.
Ja na święta BN dodaję czerwone dekoracje.
Na codzień wolę coś mniej chodliwego.

Dom mój wymarzony marzy mi się tylko w bieli,czerni,szarości i zieleni w postaci naturalnej tj.kwiatów.
Prosty,elegancki,minimalny.

Taki efekt chcę osiagnąć jak wymienię meble,u mnie to się sprawdzi,bo podłoga ma tą samą barwę a w swoim domu planuje stalowe panele lub deski sosnowe więc też szare meble zdadzą egzamin.Są rzadko spotykane i to lubię :




A taka wanna,tylko z bezbarwnego albo dymionego(czarno-szarego-przezroczystego) akrylu mi się marzy:





Ahhhhh no i WOREK PIENIĘDZY też mi się marzy ha ha ha :D
 
Ostatnia edycja:
Mi worek pieniędzy też sie marzy:-)Nie tańcuje już z pralką bo był Pan z agencji i zrobił ją.Okazało sie że tak tańczyła bo zapomniał ustawiś z tyłu czegoś co trzyma łożysko(ponoć).Dobrze że sie nie urwało nic,bo następnej by nam już nie kupili:tak:Zgadałam sie z Panem że ma w domu tygodniową dzidzie i dałam mu siedzinko do samochodu(bo Maksio już ma na stałe fotelik).Ale był zadowolony:tak:ja tez,bo pozbyłam sie klamota.Byliśmy juz na spacerku,małe zakupki spożywcze zrobiliśmy.Synuś zasnął a ja poczytam gazetke troszke wkońcu.Tatuś pracuje nasz teraz 4 dni p o 10 godzin i piątek ma wolny:-DTakże jutro,sobota,niedziela z Tatkiem.Maksio w siódmym niebie jak Tata w domku:-D
 
Ja właśnie z Aldi wróciłam i kupiłam ten płyn migdałowy,ależ on pachnie cudnie.
Skusiłam się też w Tesco na zachwalane tu przez kogoś,nie pamiętam kogo,rogaliki migdałowe i jak dla mnie średnie a spodziewałam się rewelacji.
Chyba ten płyn z Aldi pachnie bardziej apetycznie.
Kupiłam też szkło na lapiony i zaraz będę tworzyć ale się cieszę,uwielbiam spędzać wolny czas na takich rzeczach.
W związku z tym,że dziś zaliczone zakupy tygodniowe i brakło czasu,na basen udamy się rodzinnie jutro.
A wieczorem mężuś w domciu to kolacyjka wspólna i później znajomi mają wpaść.
Nie wiem jak grzecznie im odmówić,bo w sumie sami się wprosili,bo chciałabym wkońcu wieczorem spędzić wspólnie czas z mężem.
 
Zapomniałam napisać...że ekspres do kawy polecam ciśnieniowy.
Żadne tam Tassimo czy Dolce Gusto.
Dyski drogie jak cholera a kawa...zwykła kawa ze śmietanką tyle,że ładnie wygląda.
8 dysków kosztuje 3,59.
Niby do wyboru Cappucino,Chococinno,Latte itd. a wszystkie smakują tak samo.
Tyle,że jedne z śmietanką w proszu drugie bez.
Wiem,bo mam oba ekspresy i zdecydowanie polecam,ciśnieniowy do espresso.
A można w nim parzyć i espresso i zwykłą kawe i mleko ubijać na piankę a kawa do niego kosztuje tyle co zwykła na codzień pita kawa.
I ekspres sam w sobie dużo tańszy.
 
reklama
A ten ekspres to po ile i gdzie mozna dostac?:-)aż kawy mi sie zachciało....Ja jutro ide na zakupy kosmetyczne...podklad diora zakupie sobie a co tam,kto zabroni biednemu żyć bogato!!!!I jeszcze do body shopu po żele do kapieli.A znacie jakąś maske do włosów dobrą?Iwonko jak tam u Ciebie?Mariolka pewnie juz odetchneła że Oliwci lepiej.Maksymilian i Kornasia jak było na spacerku....nie zmokłyscie?
 
Do góry