reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Wiecie co jest najśmieszniejsze:-D, że bardzo często mężczyźni zdradzają z brzydszymi kobietami:-D, w pewnym wieku nie chodzi już tak o sam wygląd co o inne rzeczy;-)
Oczywiście wygląd jest ważny i uważam, że kobiety powinny dbać o siebie. "Dbać" to nie znaczy tylko bycie szczupłym, choć to bardzo przyjemne;-)
Mariolka oj, to miałaś dzień:-(
 
reklama
"Miłość nie zazdrości,
nie szuka poklasku;
nie unosi się pychą".

Mam ślub kościelny więc zgodnie z zasadą chrześcijaństwa powinno być tak jak jest napisane wyżej. Jednak i u mnie czasami pojawia się nutka zazdrości. Chyba tak jest w każdym związku. Mam do niego 100% zaufania i myślę, że nie mam żadnych podstaw do zazdrości. Kocham Go a On mnie i jest ok.


Mariolka jedź z małą do szpitala jak jej nie przejdzie albo w nocy albo z samego rana jak jeszcze przychodnie będą pozamykane.

My tak pojechaliśmy z Maksikiem i musieli nas przyjąć bo do żadnej przychodni nie było możliwości abyśmy poszli, byliśmy ok 20.00. Spędziliśmy tam całą noc, ale przebadali małego od stup do głowy. Badania krwi, moczu wszystko zrobili mu na miejscu. Jedź dziewczyno będziecie wy spokojniejsi i mała nie będzie tyle cierpiała, bo na pewno jej coś dadzą.
Anetka jak zrobisz przemeblowanie to podziel się fotkami


W sobotę idę do Kosmetyczki, którą poleciła Anetka, może mi poradzi coś na ten mój pryszczaty dziób:).
Dobranoc kobitki
 
Hej.Pokój wygląda troszeczke inaczej....wiecej zieleni w nim:eek::eek::eek: a jak jeszcze pościel wyschnie(bo ją wyprałam)to juz wogle bedzie trawkowo.Iwonko to prawda że jak faceci zdradzają to przewaznie z brzydszymi kobietami:-DDobra koniec już o tych zdradach.Ja dzisiaj robie liste czego mi brakuje(ciuchy,a głównie kosmetyki).Maksymilian Edytka napewno Ci pomoże na cere(ma kilka fajnych i skutecznych zabiegów).Daysie czekam na zdjecia z niecierpliwością.Mariolka jak tam u Ciebie po nocce?Iwonko a jak Bartus znosi upały w PL?
 
Witam Panie:-D,
ale nam się dyskusja wywiązała:-D:-D:-D
Anetka, w moich stronach niestety od początku sierpnia jest tylko ciepło i często pada, więc już nie mamy tego problemu co w lipcu;-)
Dzisiaj na przykład jest 14 stopni i wieje.

Dziewczyny czy jest coś co powinnam wziąć z Polski dla dzidka, nie chodzi mi tu o kosmetyki ani jedzenie bo z tym sobie dam radę, ale może jakieś leki?
Jak macie jakieś pomysły to piszcie:-) powoli zaczynam zbierać rzeczy na "kupkę"
 
hej dziewczyny!!

NOc okropna co chwile mala sie budzila. rano o 6 wstala cale oczka zaropiale okropny kaszel .Wzielismy sie ubralismy pojechalismy na ostry do szpitala.Odrazu ja przyjeli bo bogu dzieki ruchu nie bylo_Okazalo sie ze ma wirusa dostala te same krople ale dotego antybiotyk jeszcze amoxiciline.Uff dobrze ze juz po ale bidulka wogole nie ma sily...A my wykonczeni..Odezwe sie wieczorkiem.
 
Mariolka dobrze że pojechałaś do tego szpitala,myślałam rano o Tobie....teraz już bedzie dobrze.Pamietaj ze po deszczowych dniach przychodzą słoneczne:-):-):-)Iwonko ja zawsze kupuje w Polsce,czopki paracetamol dla Maksia,sól fizjologiczna do noska,maść nagietkową(na czerwone policzki jak go wiatr obwieje),maść majerankowa na katarek:-)
 
Mariolka
pozwoliłam sobie obejrzeć wszystkie zdjęcia z albumu i różnica jest kolosalna.
I w sumie mówisz,że pusto ... i dobrze,ja uwielbiam minimalizm.
Wychodzę z założenia ,że im mniej tym lepiej i mniej do sprzątania.
Poza tym to bardzo jesteś podobna do mamy.
I Damiana też tam przyuważyłam-kojarzę go jeszcze z pracy.

Dobrze,że Małej pomogli.
Teraz będzie już tylko lepiej a Ty odpoczywaj razem z nią.

Anetka
zdjęcia będą wieczorem jak będzie więcej czasu dla siebie,bo teraz mój absorbujący syn nie pozwala mi na przyjemności.


Iwonka
ja w sumie wszystko kupuje tu na miejscu więc kompletnie Ci nie pomogę.
Paracetamol czy Calpol dla dzieci jest w każdym sklepie.
W sumie nie mam nic z PL poza wodą morską do noska z Nivea,bo jeszcze mi została.
Zawsze tylko proszę o czapeczki wiązane.
Choć i tu ostatnio były w Lidl ale malutkie od 6-12 mc.
Jak ma potówki to wkładam do kąpieli z mąką ziemniaczaną,na policzki na zimny wiatr zwykłą tłustą wazeliną go samruje,jak się gdzieś zatrze koło pampersa to Sudocrem ,też tu jest,na rany płyn antyseptyczny stosuję, pięknie pachnie miętą i mniej szczypie niż woda utleniona,na katar Oilbass stosuję ,leję kilka kropel na kołderkę więc ja w ten sposób sobie radzę.

Sobie to zawsze kosmetyki Vichy i samoopalacz dr.I.Eris. no i obrusy i firany nagminnie zamawiam z PL od każdego :-D
Te moje zielone do salonu dotrą dopiero 15 września,bo jak mój tato jechał to jeszcze nie doszły.
A koleżanki brat 15stego przylatuje to przywiezie.
 
Ostatnia edycja:
tak pamietam czapeczki wiazen z polski ale ciezko znalesc dla starszych dzieci..bardzo fajna sprawa.
Daysi nie ma problemu ze obejrzalas wszystkie ja poprostu wrzucam co mam na picasse bo najlatwiej i najszybciej :)nom roznica kolosalna tymi dawnymi kwiatkami heh..brakuje mi tylko do pokoju jakiegos slicznego duzego kwiatuszka :D

no Oliwka zwymiotowala nam wszystko jak zasnela..niewiem ..dobrze ze byl moj michal z nia bo by sie jeszcze udlawila nawet nie chce myslec..teraz probuja zasnac ..
 
reklama
Mariolka mam nadzieję, że już tylko będzie lepiej. Dużo dużo zdrówka dla Oliwci.
Mąż już poszedł do pracy a my wybieramy się na spacerek mam nadzieje, że deszcz nas nie złapie.
Co do leków to ja nie pomogę by my jeszcze nic nie stosujemy. Wodę morską do noska mamy z Bootsa, krem na odparzenia Sudocrem można kupić wszędzie a tutaj lekarstwa dla dzieci na receptę są z free to po co płacić w Polsce. A jak maluch chory to i tak trzeba iść do lekarza, bo takich szkrabów nie wolno leczyć samemu.
Pozdrawiam do wieczorka
 
Do góry