reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Oj, rosną, rosną. Nawet się nie obejrzymy jak już nasze małe chłopaki nie będą się chciały z mamami całować:-(
A mój Adam wygrał misia w Wilkinsonie:-D dzisiaj poszedł go odebrać, myślał, że to jakaś mała maskotka a okazało się, że do plecaka nie mógł się zmieścić:-D i musiał chodzić z misiem na zakupy:-D
 
reklama
hej dziewczyny!!

Anetko! jak pisala daysi to najprawdopodobniej zabki .Kiedys tez myslalam ze mala moze miec refluks bo do 9 miesiaca duzo ulewala.Ale ustalo.Moja mala zabki znosi ok jedynie co to placze po nocach budzi sie wszystko gryzie malo je marudzi..Raz byla temperatu ponad 39 stopni cala noc czuwalam a na dodatek mala nie chciala pic nic wtedy.zimne oklady pomogly i calpol oraz czopek. Udalo sie szpitalem sie nie skonczylo. A do szpitala mam nadzieje ze z dzieckiem nigdy nie pojade bo bylam raz..Okropienstwo!!.Mala miala ze 2-3 miesiace.non stop biegunka zielobne kupy okropne kolki wymioty temperatura.POjechalam do szpitala na dziecieccy. A tam masakra..tyle chorych dzieci malych duzych ona malutka wszystko mogla podlapac..bylam na dodatek sama bo mama musiala zaparkowac. Ale pielegniarka jak sie dowiedziala ze to ja (bo wczesniej dzownilam) odrazu zapakowala nas do izolatki zamknela drzwi i kazala nie wychodzic i czekac. Chyba ze wzgledu na to ze malutka byla taka maciupinka.Boze co ja przezylam wtedy.. PO 2 godzinach czekania, zmieniania lekarzy wkoncu po badaniach okazalo sie ze to kolki.ufff ..tyle ze mala gorzej znosila.i na tym sie skonczylo .Bylam taka szczesliwa jak wracalam do domu !!!

U nas z Oliwcia to przeziebienia czasem i tylko raz cos powazniejszego. Zapalenie ucha miala. DOstala antybiotyk odrazu po wizycie u lekarza.I jak do teraz nie wraca. Ale jak sie dziecko na cierpialo wtedy non sto0p napady placzu. Bedzie ktos wiedzial kto to przechodzil ja nie mam pojecia jak musialo bolec ja uszko..:(:(nasza mala tez tylko sama wode. zadnych sokow nie lubi

Mam nadzieje ze Maksiowi przejdzie ujak najszybciej!!!cierpliwosci nad tym wszystkim kochana!!

Daysi ja tez mam zamiar zakupic ta tablice ale nie wiem jeszzce kiedy i jaka. Teraz to za miesiac nas wyjazd czeka wiec chyba takie wydatki zostawimy po urlopie:) ale to fajna sprawa. Bo u nas to caly dom pomalowany kredkami..

a mnie nastepny zab boli kurde.. byle by do 24 sierpnia... ;/

ale jestem zmeczona padam!! od 8 rano z mala latam po parkach ... najpierw kolo nas potem do abby parku (pierwszy raz bylam) fajnie tam duzo miejsca do biegania. a najfajniejsze to chyba te cale zoo. Bo plac zabaw ogolnie mi sie nie podoba tam.Mala oczywiscie na malym zoo nie mogla ustac w jednym miejscu.. biegala jak opetana a ja oczywiscie za nia .komiczny widok:D

hmm wkoncu do polski prawie rok nie bylam. pewnie nic sie nie zmienilo :D
 
Ja mam bardzo wrażliwe uszy...i właśnie,krótko po tym jak do UK przyjechałam to na emergency wylądowałam z zapaleniem i na antybiotyku.
Najgorszemu wrogowi nie życzę takiego bólu.​


Tablica z Ikea to najtańsza i szczerze powiedziawszy najlepsza jaką znalazłam,bo jest dwufunkcyjna.
W Argos jest tylko do pisania kredą za 25 pound o ile dobrze pamiętam.
A ta z Ikea 14,99 i rolka papieru 30 metrów kosztuje 2,99 ale ją dokupuje się oddzielnie więc na początek nie trzeba jej nabywać.​

A pisałaś coś ,że jednak mąż urlopu nie dostał i wyjazd odpadł ?

Ja uwielbiam Western Park i Fosse Park.
Mają coś w sobie,nie wiem co ale lubie tam wracać.​
 
no tak nie pojedziemy na slub mojego brata poniewaz moze dostac dopiero od 10 wrzesznia a slub 22 sierpnia... nawet cofneli urlopy tym co mieli juz hoho temu zabukowane na sierpien.. lecimy 13 wrzesnia-30 wrzesnia. chyba ze uda mu sie do 2-3 pazdziernika ale watpie za dlugo..

kurcze bylam z mama dwa dni temu w miescie w debenhamie. kupila sobie szalowa kiecke :D noi oczywiscie dla mnie tez byla idealna na grosze no ale po co mam kupowac jak nie bedzie mnie :( jak sobie pomysle to mnie szlag trafia. Fakt nie palam miloscia do przyszlej szwagierki(duzo by mowic) no ale slub brata to jednak ..


Foss Park kolo mnie prawie a nigdy nie bylam chyba czas sie wybrac :)
 
Ostatnia edycja:
Mariolka
pociesze Cię...ja na ślubie siostry też nie mogłam być.
Byłam wtedy w ciąży z Antosiem a ze względu na to,że poprzednie dwie ciąże poroniłam na samym końcu pierwszego trymestru to miałam zakaz takich podróży w trzeciej ciąży.
Nie chodzi mi o ten park koło Forest East a na końcu Fosse Road South.
Także o inne miejsce mi chodzi.
 
reklama
ojjj przykro mi..Antos upragniony maluszek.fakt dzieci sa najwazniejsze !!! ja niby mogla bym leciec kupic bilet za multum kasy jechac 600 km albo 300 w jednom strone i zaras znowu leciec do angli ale to jest bez sensu i to jeszcze z malym dzieckiem. nigdy w zyciu..
 
Do góry