reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Hej.A macie na nk konta?....bo chetnie Was zaprosze do siebie.Mamy już nowa lodówke,napisez pózniej bo Maksio głodny i sie domaga papku:-)
 
reklama
hehe widzisz jaki swiat jest malutki :) nie trzeba daleko szukac aby spotkac kogos ze znajomych stron hehe Synus sie superasty :D !!!! teraz bede mogla wasze dzieciaczki zobnaczyc a w niedalekiej przyszlosci poznac ;)
 
Wysłałam już zaproszenia Wam....śliczne dzieciaczki macie.My już po spacerku,Maksio padł jak zabity(te spacerki wykańczają go).Dzisiaj jedziemy po zakupki do asdy i aldiego na cały tydzień.Dziewczyny miałyście może z johnson's baby z seri naturals(zielonej)płyn do kąpieli?bo ja mleczko do ciała i kremik mam dla Maksia,jest ok,ale ciekawa jestem czy płyn jest dobry?my używamy kosmetyki też nivea(z Polski je przywoże,szkoda że tu nie ma):-(.
 
Dzisiaj jedziemy po zakupki do asdy i aldiego na cały tydzień
My właśnie stamtąd wróciliśmy :-D

Co do kosmetyków Johnson to opinie mają delikatnie mówiąć bardzo średnie.
Sama ich nie stosowałam i nie zamierzam.
Słyszałam od położnej,że kosmetyki te są bardzo alegrenne i perfumowane.
Między innymi dlatego ich nie wypróbowałam.
Poza tym trochę o nich czytałam.
Tu dla zainteresowanych :
http://www.cosmeticsdatabase.com/wordsearch.php?query=johnson+baby
Używam Nature Baby Care albo tą organiczną serię Eco z Asda.
Czasem Nivea jak ktoś z PL przywiezie w prezencie dla małego.
A teraz dostałam cały zestaw od siostry w prezencie i właśnie ich używamy.Są bardzo fajne.

Powysyłałam już Wam zaproszenia.
Potem pooglądam fotki.

Miłego popołudnia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry