reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Myślalałam,że oddzielnie mieszkasz.
Mnie jak się w PL pralka zepsuła to też do rodziców pranie nosiłam kilka ulic dalej.


Tak wyglądał Nasz dzisiejszy dzień.
Pełna kontemplacja dzikiej natury.

1.Aleja.


2."Pielgrzymi":-D


3.Miss Ladybird.


4.Bluszcz.


5.Coś mnie w nim urzekło.


6.Nieznana mi roślinność.


7.Panie gęsi.


8.Żuraw.


9.Wód zarośla.
 
hej kobietki!!! no kupilysmy pralke tyle ze hotpointa noweczke za 150 funtow za darmo przywioza i zabiora stara :) a to tylko dzieki znajomoscia naszego wlasciciela domku zreszta i tak sie dorzucil :-):-) chociaz tyle dobrego !!!!!

daysi no wypad super widze ze bardzo lubisz robic krajobrazowe zdjecia :) podobnie jak moja siostra ;-)

iwonko no kurde widzisz jak pech t pech wiem to skads heh tydzien pralki nie mialam a tu nagle cudo techniki jutro juz bedzie !!!! :-D

hehe ja to w sprawie zakupow to uwielbiam wyszukiwac promocji typu jedna dostajesz gratis albo 3 w cesnie 2 itp :) dzisiaj wlasnie zakupilam 3 pasty do zebow za 4 funty ;) no extra przynajmniej na jakis czas problem z glowy ;) :-D no zaraz sie klade do lozeczka malutka mi dzisiaj dala popalic tylko ze sie skonczylo reprymenda na temat wchodzenia na krzesla fotele itp i skakania na nich... ojjj ciezko... :-(pozdrawiam
 
Cześć Mamuśki.Wczoraj to mieliśmy piknik w parku malutki,Maksio uwielbia :-).Nam dla odmiany troszeczke zaczyna szwankować lodówka,ale z mojej kieszeni nic nie poleci:-Dna szczęście.Ale pogoda dziś bura,nawet do sklepu ciężko mi sie zebrac.Musze Wam powiedzieć że moje odżywianie tym razem jakoś mi dobrze idzie,jem zdrowo!a jedynie moją nagrodą jest red bull czasami(jestem od nich uzależniona).Nici z tanich pieluszek bo mój Maluszek od tej ceratki ma czerwoną skórke(powrót do pampersów DROGICH:wściekła/y:).
 
Witajcie.
Napisałam wczoraj długiego posta i komp mi się zawiesił,więc już drugi raz nie chciało mi się odpisywać.

Mariolka
gratuluje udanego zakupu.
Hotpoint ma dobre wyroby.
Moi rodzice w PL i koleżanka w UK ma pralkę właśnie tej firmy i wszyscy oni są z niej zadowoleni.
Co do zdjęć to uwielbiam je robić tylko sprzęt słaby :-(
Ale cóż... jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.

Anetka
no szkoda,że nie uda się korzystać z tańszych pieluszek.
Ale są jeszcze takie "Asdowskie,Tescowe,Wilkowskie "za 2,99 i wtedy mają bawełnianą powłoczkę.
Może spróbuj te,zawsze one też będą mniej kosztowały niż Pampersa.
Wydaje mi się,że powodem może być to,że Maksio zdąrzył się przyzwyczaić już do tych przewiewnych pampersów i dlatego jego skórka teraz tak reaguje.
Ja Tosikowi dość szybko je wprowadziłam ,w 3-4 mies. chyba, i dlatego może nie było żadnej reakcji.
Wogóle to widzę duży postęp cywilizacyjny w tek kwestii i wszyscy chyba jesteśmy bardziej wrażliwi.
Kiedyś były tylko tetry i nie było wyboru.
Czy krem do twarzy,jeden i już, a teraz o zawrót głowy idzie i z wyborem produktów i alergiami na nie.
Ja sama np.podpasek Always z siateczką nie mogę używać,zaraz mam uczulenie :no:
Tosik ma uczulenie na husteczki Pampers Sensitive.


A tutaj jeszcze kilka fotek z wczorajszego dnia:


1.Gęsiego za rodzicami.


2.Ptactwo z Watermead.


3.Zarośla Lear Lake.


4.Tutaj kanapki smakowały inaczej niż w domu.


5.Kwitnąca pokrzywa.


6.Obserwatorzy turystów.


7.Barka w śluzie czeka na odpowiedni poziom wody.


8.Trochę natury na statku.


9.Król Lir ubolewa nad ciałem zamordowanej córki.



10.Orzechy laskowe.


11.Roślinność.


12.Czysta niczym nie zmącona woda.


13.Kaczki z latoroślą.


14.I tak oto kończy się wycieczka po :




A jeszcze mam do Was pytanie.
Czy to co wyrabia się pod Pałacem Prezydenckim w Polsce jest słuszne według Was?
Dla mnie jak i wielu innych podejrzewam Polaków to poprostu wstyd.
Jestem ciekawa jakie opinie będą na ten temat wydane przez inne kraje europejskie.
 
Ostatnia edycja:
hejka !!! NO ja znowu dzisiaj powysylalam Cv nawet podobno maja oddzwonic ale ciekawe hehehe nigdy nie oddzwaniaja :-D:-D mala dzisiaj nam spala do 9 rano szook wstalam polamana za dlugo spalam haha. od rana oglada bee movies ;-)ale pogoda ... oszalec mozna ... no dzisiaj praleczka przyjezdza ale sie ciesze normalnie szok :-):szok: hmm z moim odzywianiem to normalnie jak mam ochote na pizze albo frytki to ide i kupuje nie ze nalogowo :D tak samo ze slopdyczami ;-) ale i tak juz cghyba nie schudne.. chociaz na zime zakupujemy bieznie i rowerek z mama haha zeby jeszcze bardziej nie przytyc :-D:-D pozdrawiam milego dnia dziewczyny !!

Ja sie nie wypowiadam troche przesadzaja ale nie dziwie im sie ze tak jest jak nasz ,,nowy prezydent z ktorego nie jestem wogole zadowolona,, moglby wydac pisemne oswiadczenie ze stanie tam pomnik czy plyta to by napewno wszystko sie skonczylo ale watpie ze tak bedzie :-D ciekawe co sie jeszcze na dzieje w naszej kochanej Polsce pod dowodzctwem PO :-).. krzyz to nam na droge hehehe. dobra zmykam.

Daysi zdjecia sliczne my tez nie mamy super aparatu.. na dodatek to jeszcze po przejsciach hehehe
 
Ostatnia edycja:
Ja się wypowiem...
pracy prezydenta narazie nie oceniam.
Nie mogę też powiedzieć czy jestem z niego zadowolona czy nie.
Chociażby dlatego,że jest on jeszcze elektem,nie jest zaprzysiężony i wybrano go dopiero 4 tyg. temu a to rochę za mało czasu by oceniać jego sukcesy czy porażki.

"przesadzaja ale nie dziwie im sie ze tak jest jak nasz nowy prezydent "
Ja się dziwię.
Bo uważam,że prezydent nie ma nic wspólnego z chorym fanatyzmem.
A to co się wyrabia pod pałacem to już mało ma wspólnego z uczczeniem pamięci tych ,którzy zgnięli ,dla których tak domagają się tego krzyża.
Uważam,że to co się tam dzieje to jest raczej beszczeszczenie ich pamięci.
A im,tym którzy zginęli należy się Święty Spokój.
I wydaje mi się,że po raz kolenjny sprawdza się powiedzenie...człowiek jest wart tyle ile po sobie zostawi.
A co pozostało to każdy widzi...

Moje zdanie jest takie,
w pamięci Naszej Ci co zginęli w tej katastrofie pownni zostać ,co do tego nie ma wątpliwości ,ale czy do tego musi być potrzebna tablica upamiętniająca czy postument postawiony w duchu wielkiej awantury ???
Gdy umierają Nasi bliscy zostają w Naszych sercach a nie na tablicach.
 
Ostatnia edycja:
no tak ale jak widzisz ludzie sie czegos domagaja wiec panstwo powinno cos z tym zrobic . a dla swietego spokoju niech postawia tam cos. a prezydent i tak nie ma nic prawie do gadania poniewaz i tak premier raczej wszystko ustala. a ze nowy prezydent z premierem sa jak kumple to wszystko jasne. i zdania nie zmienie chyba ze sie cud stanie ale watpie. najprawdopodobniej niedlugo zlegalizuja eutanazje aborcje i wprowadza euro. ale mam nadzieje ze tak sie nie stanie. ide robic obiadek ;)
 
"zdania nie zmienie chyba ze sie cud stanie ale watpie"
Każdy ma prawo do swoich prywatnych pogladów na każdą sprawę :tak:

Jedyne co uważam,to ,to,że nic nie powinno się robić "dla świętego spokou" a raczej w jakimś konkretnym celu.
To jest jak z dziećmi,raz pozwolisz na coś dla świętego spokoju to potem będzie tak wkółko.
Mało tego tej tablicy nie domaga się jednak całe społeczeństwo a raczej jego część, więc może dlatego rządzący pozostają bierni.
Prezydent jest osobą reprezantacyjną tak jak i miejsce jego urzędowania czyli Pałac Prezydencki i dlatego uważam,że powinno ono zostać w stanie architektonicznie nie naruszonym.

Co do większego zagłębiania się w politkę tj.kto ma więcej do powiedzenia,i kto nie powinien vetować większości ustaw itd.
to raczej pass z mojej strony w tym temacie,bo zaraz wybuchną spory jak to w temacie polityki często bywa :-D
A szczerze powiedziawszy polityka mało mnie absorbuje.
Eutanazję w szczególnych przypadkach popieram i nie ma tu nic do rzeczy ugrupowanie rządące krajem.
To moje osobiste zdanie.


Poprostu z ciekawości zapytałam o wasze zdanie "w sprawie krzyża" żeby nie było monotematycznie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
mnie rowniez nigdy polityka nie interesowala ale po ostatnich wydarzeniach troche zaciekawilo mnie to wszystko ;) poprostu zobvaczymy co sie wydarzy w niedalekiej przyszlosci miejmy nadzieje ze bedzie ok. no moje schabowe sie slicznie smaza malutka bedzie w siodmym niebie ak na obiadek dostanie :-)
 
Do góry