reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Witam.Ja już po kawce....Maksymilian do nawilżania twarzy to bardzo dobra jest seria galenica do cery odwodnionej(ale dostepna w PL) a z tutejszych to kremik nawilżajacy avene(w bootsie dostaniesz).Maksio rozrabia w łóżeczku z zabawkami.Za 2 godziny ruszamy do jego Ciotki(mojej kolezanki co ma rocznego Synusia).Od dziś zaczynam (nie diete)ale dbanie żeby nie jeść śmieci...he he:)napisze pózniej.
 
reklama
Cześć:-)
Ja już też kawkę wypiłam i teraz czeka mnie prasowanie.
Czy Wasze dzieci też tyle ubrań potrzebują:-D? Ostatnio w ciągu jednego dnia zmieniałam 4 body, 3 pary dresów i parę koszulek:-D, ale fakt, że moje dziecko miało wtedy bardzo "samodzielny" dzień i nawet kaszkę chciał jeść sam.

Właśnie zamówiłam na allegro misiaczka przytulaczka, tzn. ja zamówiłam a babcia zapłaciła:-). Mamy już szczeniaczka uczniaczka, Bartek go uwielbia.

Tak ociągam się przed tym prasowaniem, ale i tak mnie to nie minie:no: to na razie.
 
Mnie też czeka dziś prasowanie i to całkiem całkiem się tego nazbierało. Jednak zostawię sobie tę przyjemność na wieczór. My już po obiadku, bo mąż na popołudnie do pracy. Maksymilian zrobił sobie drzemkę a jak wstanie to idziemy do miasta w poszukiwaniu prezenciku, bo mąż w środę ma urodzinki. Pozdrawiam.
 
a ja mam cholerny beznadziejny dzien... moj dostal wolne bo roboty dzis nie ma (te agencje....) na dodatek zgubilam chyba a ambasadzie dowod osobisty... a pralke trzbea nowa kupic bo tej naszej nie ma sensu naprawiac.. cholerny poniedzialek...
 
Czesc dziewczyny :-) dlugo mnie nie bylo :-( zlosliwosc rzeczy martwych ...
PANI IWONKO oj tak, Diana brudzi sie strasznie... no i przy kazdym posilku trzeba ja przebierac, a czasami i mnie :-) moja mloda nie zje obiadu jak nie bedzie miala swojej wlasnej lyzeczki i nie bedzie dziubac w obiadku... ja tez nie lubie prasowac... tlumacze to brakiem dobrego zelazka :-) lista prezentow juz gotowa? urzadzacie jakas wieksza imprezke urodzinowa?moja Diana tez bardzo lubi szczeniaczka uczniaczka (my mamy w jezyku ang) oprocz tego bardzo lubi sie bawic w swoim domku Buy Tomy Discovery Dome Deluxe. at Argos.co.uk - Your Online Shop for . .
ANETKA powodzenia w zdrowym odzywianiu :-) jak zabki Maksika? widac juz cos? a czemu nie pracujesz w zawodzie? w ogloszeniach czesto widze ze potrzebuja kosmetyczek.
MAKSYMILIAN my tez uzywamy fridy, tylko nie wiem czemu ale Diana za nia nie przepada... :-( zawsze jest problem z wyczyszczeniem noska. a czy ten krem Bed Head Manipulator mozna kupic w sklepie czy to jest specjalna seria tylko dla fryzjerow?
MARIOLKA888 pokoik sliczny i jest bardzo jasny :-) Diana ma od zachodniej strony wiec bardzo malo sloneczka wpada przez okienko niestety.... mam nadzieje ze w nowym mieszkaniu bedzie jasniej...
AMORKU co u Ciebie? odezwij sie czasem...mam nadzieje ze nie piszesz bo jestes zabiegana przeprowadzka :-) 5ego macie sie przeprowadzic tak??
DAYSIE widze, ze zapracowany tydzien bedziecie mieli.... zeby Ci tylko doby starczylo :-D
gratulacje dla Antosia za pierwsze kroczki :-) i to w jakim miejscu :-) chyba po mamusi uwielbia shopping :-)

U nas po staremu :-) dzien za dniem jakos leci. lece robic obiadek i porzadki w papierach poki moje "pomocne raczki" nie przyjda pomagac :-)
 
MAKSYMILIAN a wiesz juz co kupujecie? nas tez to czeka za miesiac... nigdy nie wiem co kupic...
MARIOLKA888 widze, ze nie zaciekawie zaczal Ci sie weekend... Mam nadzieje, ze dowod Ci sie znajdzie. A mowiliscie landlordowi lub agencji, ze sie Wam pralka zepsola, moze oni cos poradza.
 
Widziałysmy sie z Kornasią w parku,także odpowiedzi na pytania udzieliłam w realu.Mi też bardzo podoba sie ten szczeniaczek uczniaczek(tutaj kosztuje 15funtów a w Polsce 179zł).Mimo to marze o takim w polskim języku.Naciągniemy Babcie przy nastepnej wizycie w PL.Maksio spi jak zabity po spacerku a ja myśle o słodyczach.....ale jak narazie jestem wytrwała.
 
My już po zakupach chodziliśmy po sklepach i nic. Chyba się tylko skończy na torcie i życzeniach bo już nie wiem co wymyślać na te prezenty. Kupiliśmy aby kubek dla najlepszego taty na świecie prezent od synusia:-), bo to pierwsze urodziny jak jest Maksymilian.
Kornasia ten krem zamówiła na ebay w sklepach nigdzie nie widziała ok 7 funtów za dwa opakowania. Jak chcesz to możemy się gdzieś umówić to Ci go przyniosę i sobie sprawdzisz.
Mam pytanko co to jest ten szczeniaczek uczniaczek??
To jeszcze dziś tylko sprzątanie kuchni pranie i chyba prasowanie porażka ile tych obowiązków jak się siedzi w domu. Chyba chcę już wrócić do pracy. Pozdrawiam
 
reklama
DAYSIE widze, ze zapracowany tydzien bedziecie mieli.... zeby Ci tylko doby starczylo :-D
gratulacje dla Antosia za pierwsze kroczki :-) i to w jakim miejscu :-) chyba po mamusi uwielbia shopping :-)
Doby wystarczy nie ma innego wyjścia ;-)
A te kroczki to nie pierwsze jego kroczki.
Pierwsze to i owszem zakupy o własnych nogach ale nie pierwsze kroki ;-)
Co do zakupów ,to nie wiem zupełnie skąd te wnioski...hmmyy...
Chodzę jak muszę.
W centrum bywam może 4-5 razy w roku i to też jak mus.
Teraz zamierzam sobie nawet kupić wypiekacz do chleba,cobym po pieczywo nie musiała do Tesco sunąć.

My dziś i w Coventry,i w Nottingham,i w Kirby Muxloe i Bradgate Park byliśmy.
Dziecie się wybiegało i powoli zaczyna marudzić ze zmęczenia.
A ja przy okazji pobytu w Nottingham,kupiłam w Ikea,tablicę do rysownia i malowania dla Tosika.
I jestem zadowolona,bo jedyne 14,99 mnie kosztowała a wszędzie indziej są droższe i jedno funkcyjne.
 
Do góry