reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Daysie, trzeba było zacząć od tego, że u hindusa się pytałaś:-D:-D, ja już się zastanawiałam, jaka jest inna nazwa "tablicy" po angielsku:-D, a jak za chwilę doczytałam drugi post wszystko się wyjaśniło:-D

Kiedyś rozmawiałam z pewną Hinduską i ona mi powiedziała, że nie umie czytać po angielsku, ja akurat czytałam gazetę "Psychologies", ona tylko oglądała reklamy.
 
reklama
Hej.Jakoś pusto tutaj dziś.Co do tematu jedzonka,to ja wiele produktów kupuje w Polskich sklepach bo je zwyczajnie wole i tyle.A dziewczyny macie jakieś swoje hity kosmetyczne(z UK albo z PL)?Ja jestem kosmetyczką (ale odkąd jestem tutaj to nie pracuje w zawodzie).Ale jestem fanatyczką kosmetyków i uwielbiam nawet rozmawiać(pisać ) o nich.Byłam dziś na carbodzie,kupiliśmy tylko zabaweczke krokodylka dla Synusia.Daysie te pieluchy są super-dziekuje że napisałaś o nich bo majątek zaoszczędze teraz!
 
Daysie te pieluchy są super-dziekuje że napisałaś o nich bo majątek zaoszczędze teraz!
Nie ma za co.
Po to jest między innymi to forum ;-)
Też dziś zagościłam na carboot koło Tesco, tym razem, i nic dosłownie nic nie kupiłam.
Co do kosmetyków to nie wyobrażam sobie życia bez jedwabiu do włosów i kremu rozjaśniajacego cerę z b-natural.
Nie korzystam z solariów(choć kiedyś to robiłam),nie potrafię też wyleżać plackiem na słońcu więcej niż 30 min.więc używam samoopalacza z Loreal Sublim Bronze i jestem z niego b.zadowolona.
Ogólnie jestem zwolenniczką produktów naturalnych pozbawionych parabenów,talku i wszelkich innych syntetyków.
 
Ostatnia edycja:
Dzień rodzinny:-D, wycieczki, obiadki, kawki:-D
My już taplaliśmy się w basenie a przed chwilą Bartek padł:-) chyba go ta woda zmęczyła.

Jak byłam w ciąży odrzuciło mnie od złota:-D i kosmetyków, naprawdę:-D, było mi niedobrze jak zakładałam jakieś pierścionki albo kolczyki, nie mówiąc już o łańcuszkach. Stwierdziłam, że to musi być chłopak:-) bo nie lubi biżuterii i za dużo kosmetyków:-)

Teraz doszłam już do siebie:-) Bardzo lubię błyszczyki z Clinique i ten system 3 kroki do pielęgnacji twarzy, są o wiele tańsze w Anglii niż w Polsce, nie wspominając strefy wolnocłowej;-) miałam tez krem pod oczy,bez żadnych rewelacji jednak.

Ostatnio zaczęłam kupować kosmetyki Ziaja bardzo tanie, ale mi podpasowały i jestem zachwycona. Krem nawilżający 8 zł.

Przypomnijcie nazwę tych dobrych tanich pieluch, niech chociaż sobie na internecie pooglądam.

Już prosiłam Adama, żeby kupił Bartusiowi ten pchacz z Vtech, tak go zachwalałyście i Adamowi tez się spodobał. Dobrze tak powymieniać opinie, zawsze coś ciekawego można się dowiedzieć.

Idę trochę odpocząć zanim to moje szczęście się obudzi:-)
 
hej dziewczyny!!!

u nas dzien zlecial bardzo szybko z rana na plac zabaw spokoj cisza prawie 2 godziny wariacji ;-) potem asda zakupy noi malutka nam spala 3 godziny musialam ja obudzic takiego komara zaposcila :-Dale za to jaka wyspana i znowu wrocilysmy z placu zabaw ... skad te dzieciaczki biora tyle energi :-D

kosmetyki.. ja nie maluje sie wiec sie nie wypowiadam jedynie do wlosow lubie jak daysi jedwab fajnie wygladza wlosy.
uwielbiam perfumy hugo bossa femme sa swietne i wogole chomik jestem pod wzgledem perfum :-D

malutka znowu zapodziala gdzies szczoteczke do zebow... ten cholerny remont juz mam dosc...:-:)-(

tez zobacze te pieluchy w wilko. ciekawa jestem ;-)


[url=http://www.suwaczek.pl/]
[/URL]
 
Ostatnia edycja:
Widze że jedwab jest popularny.Mariolka chodziło mi równiez o kosmetyki np.(szampon,balsam,krem).Ja tez mało sie maluje ale cały arsenał mam.Szewc bez butów chodzi-coś w tym jest!Wczesniej dorabiałam równiez jako wizażystka przy sesjach.Ja mam kilka swoich ulubionych kosmetyków,ale długo by je wymieniać.Ostatnio w Polsce kupiłam w rosmanie olejek do mycia ciała(wyrób rosmana)za 4zł jest rewelacyjny.Polecam tez całą kolorówke z Lancome(szczególnie tusze).Ojejku czuje sie jak w raju...Tatuś karmi Maksia,mam posprzątane na tip top,obiadek na jutro gotowy....lubię tak mieć wszystko dopięte na ostatni guzik.
 
Ojejku czuje sie jak w raju...Tatuś karmi Maksia,mam posprzątane na tip top,obiadek na jutro gotowy....lubię tak mieć wszystko dopięte na ostatni guzik.


Ja też tak lubię.
Wszystko dopięte na ostatni guzik.
Wiem gdzie co jest.
Wszystko na miejscu.
Wogóle lubię, ortodoksyjny wręcz, porządek.
Natomiast tak jak Mariolka,nie znoszę remontów,nawet drobnych i tego całego rozgardiaszu wokół nich.
Zawsze wtedy się wściekam,nie wiem gdzie co jest :wściekła/y:
A za tydzień czeka mnie wkońcu malowanie i cały redecoreting sypialni...a to właśnie jest dziwne,bo zmieniać uwielbiam.
Wszystkim ,co w wnętrzach ,szybko się nudzę.
Żeby tylko portfel był trochę bardziej zasobny to zginęłabym w tych zmianach :-D
My właśnie po grillu i kilku drinkach :-D
Kolejny szykuję się na środę,bo znajomi mają urlop.
Jutro do Coventry jedziemy,we wtorek ogarnę szafę z zabawkami Małego,w środę party,w czwartek zaganiany cały dzień,Council w sprawie aktu urodzenia Małego,bo mamy nie poprawny ze względu na to,że mam polskie znaki w swoim nazwisku a w akcie są one nie uwzględnione.
Potem zakupy.
A w sobotę rano,bo aż o 3 ciej odjeżdża mój tato no i rano zaczynam kłaść pierwszą warstwę basy podkładowej na ściany w sypialni...i tak tydzień nam minie.
A potem to już tylko burdel dwa tyg.:crazy:
Ale na koniec jaki efekt będzie...tym się pocieszam:-D:-D:-D
 
hej dziewczynki u nas tez niedziela przeleciała szybciutko.
Kupiłam w Bootsie aplikator i wodę morską do noska. Aplikatorem pozwoli sobie Maksymilian wyczyścić nosek ale w psiknięcie wody to jest wyzwanie no i płacz jak już się uda. Co do kosmetyków to ja też za dużo nie używam tusz i podkład z Max Factor szampony tylko przeciwłupieżowe ostatnio miętowy head& shoulders jak dla mnie rewelka. No i krem do układania włosów bo mam krótkie Bed Head Manipulator też jest ok poleciła mi go fryzjerka jest lżejszy dla włosów niż żel i wosk.
Jak we wrześniu wychodziłam za mąż to w gabinecie kosmetycznym i u fryzjera spędziłam tyle czasu, że przez całe 30 lat jak bym z sumowała to tyle nie byłam makijaż, paznokcie fryzura normalnie koszmar i to chyba tyle co miałam wspólnego z kosmetyczkami.
Anetka to co polecasz do nawilżania twarzy?? Może masz coś sprawdzonego co skutkuje, bo ja to już nie wiem czym ją smarować

Mój maluszek już w łóżeczku zasypia a ja idę trochę ogarnąć dzisiejszy bajzel. Pozdrawiam
 
Maksymilian, jak ja psikałam wodą to najpierw w powietrze żeby zobaczyć jak to mocno leci a jak do noska Bartusia to tak delikatnie, bo jak na początku psiknęliśmy tak "normalnie" to nie podobało się małemu za bardzo:-), potem się przyzwyczaił i my tez nabraliśmy wprawy:-)
 
reklama
hmmm co do kosmetykow to ziaja ... uwielbiam szczegolnie do twarzy ;-) a szampon to pantene wygladzajacy taki zielony jest super na moje wlosy :-)odzywek nie uzywam bo juz jest w szamponie. dobra zmykam spac ....dobranoc :)

 
Do góry