reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
wyluzujcie nie macie sie o co spierac forum nie jest odpowiednim miejscem na to czuje sie jak w przedszkolu .Iza moze dla ciebie jest super ta szkola dla Verity nie kazdy ma prawo do swojej opinii.
 
Ostatnia edycja:
witam w niedzielny wieczor:)Dziewczymy powiedszcie mi ile mniej wiecej kosztuje mieszkanie 2 pokojowe w Leicester w dzielnicy Hamilton i wiem ze kazdy ma inne oplaty,ale ile znowu mniej wiecej kosztuje zycie rodziny 4 osobowej(dzieci w wieku szkolnym).
 
Witaj Aniu, bedziemy sasiadkami? :) my (maz, ja i syn) wynajmujemy polowe domu i za to placimy 340 plus oplaty co 3 miesiace ok. 300 (woda, prad, gaz). Gdzie w Hamilton sie rozgladasz za mieszkaniem? :)
 
Ostatnia edycja:
Tak dokladnie to nie wiem czy to bedzie ta dzielnica,a maz poprostu tam przejezdzal i zobaczyl fajny domek a przed nim ogloszenie,a jak tam jest (chodzi mi o spokoj i bezpieczenstwo).My z dziecmi i tak dopiero bedziemy sie przepowadzac pod koniec czerwca:(.
 
Szybko przeleci :) ja jestem z dzielnicy zadowolona. Duzo placow zabaw, park, staw z labedziami i innymi ptokami, jest gdzie pochodzic :) podoba mi sie tu bardzo, cisza i spokoj. No ale wiadomo ile ludzi, tyle opinii
 
No dokladnie:) z tymi opiniami masz racje:).A czas i tak sie dluzy nie milosiernie.Jak bym mogla to dzisiaj wsiadam w samolot i tam lece.Mojemu mezowi spdobala sie ta okolica,ja oczywiscie tez widzialam ja na zdjeciu satelitarnym to czysta i zadbana mam nadzieje ze tak jest w rzeczywistosci:).Ale tak jak mowie zobaczymy mamy jeszce czas,a tak wogole to za domkiem "bedziemy"sie rozgladac.
 
reklama
Do góry