reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Ja nie mam większych problemow z zebami bo na kazdym urlopie zaginam w pl do dentysty. A tu zaczelam brac poprawke na opinie polakow leczacych zeby bo w wiekrzosci wypadkow czekaja z zębem do ostatniej chwili bo szkoda im kasy, a pozniej sie dziwia ze trzeba wyrwac albo zrobic kanal i narzekaja na kogo? - na dentystow.
no nic jakos trzeba przetrwac, wole jednak isc do polaka bo przynajmniej wiem dokladnie co do mnie mowi:-D

Ja dzis o 3 obudzilam sie z bolami menstruacyjnymi i zanim sie dobrze rozbudzilam to pomyslalam o kurcze chyba dostaje okres:-D po chwili zdalam sobie sprawe, ze to niemozliwe :-)
 
Dlatego po raz enty do znudzenia bede powtarzac ze profilaktyka przede wszystkim. A ta osoba, ktora o tym dentyscie mi opowiadala to faktycznie ma takie podejscie o ktorym Ty mowisz, Karolina
 
Verita to czekam na relacje. Wolałabym chodzic tu blizej, a nie autobusem albo zeby maz sie musial zwalniac z pracy:/
Mialam sie zapytac jak twoja starsza corcia reaguje na siostre?:-)
 
Cześć dziewczyny. Anna, czytam Ciebie i sie uśmiecham bo kilka miesięcy temu miałam te same obawy co Ty. W chwili obecnej juz jest z gorki a dopiero jestem tu 7 miesiecy.
Co do szkół ja polecam katolickie ( dzieki Verita ) :) i tak jak Ewy synek moja najmlodsza chodzi do tej samej szkoly ( Ewa ciesze sie, ze jestes zadowolona) cos sie nie mozemy spotkac pod szkoła :)

Jak przyjedziesz na miejsce powoli ogarniesz wszystko na pewno ktos pomoze, podpowie i wszystko gladko pójdzie :)
 
Cześc dziewczyny, na jakiej ulicy w LE odbiera się school application form?

Z tego co wiem, to w kazdej szkole (przynajmniej w siedmiu, w ktorych ja bylam) te formularze sa dostepne i tez w szkole mozesz je zlozyc a szkola przesyla do councilu. P.s. council zmienil siedzibe z new walk na grandby street
 
reklama
Do góry