reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Ania, dasz rade jak kazda z nas :) Bart chodzi do Sacred Heart Catholic Primary School a mieszkamy na Hamilton (3.5 mili autobusem) :)
 
reklama
Ja również dziękuję za namiary na dentystę... Napewno tam uderzę... Po ciąży roboty mam sporo... Nawet nie wiem kiedy, moje zęby zaczęły się kruszyć... Po pierwszej ciąży obeszło się bez szwanku... Po drugiej dopada mnie chyba wszystko... I jak narazie coraz bardziej zawodzi mnie tutejsza służba zdrowia... Masakra... Ale mam nadzieję, że przynajmniej z dentystą się uda
 
Czesc:)Dzieki za odpowiedzi w sprawie szkoly,chociaz jeszcze bym prosila o nazwy do ktorych chodza wasze dzieci,wtedy bym byla pewna ze sa warte polecenia.Czytam caly czas o benefitach,mieszkaniach,:( oplatach,jak nie zostac oszukanym i czarna magia.Nie mam tam nikogo kto by mogl nas pokierowac,ale mam nadzieje ze jakos sobie poradze:).

Witam... Jestem pewna, że sama poradzisz sobie świetnie... Jeszcze całkiem niedawno byłam w identycznej sytuacji... Początki są zawsze trudne i czasem ciężko z psychiką, ale ważne by się nie poddawać... Ja też dojechałem do uk do męża, razem z córką... Byliśmy o tyle w trudnej sytuacji, że wynajmowaliśmy mały pokój u Polaków, na nic innego nie było nas wtedy stać... Mój angielski był na poziomie 0+... Gdy po dwóch miesiącach poszłam do pracy jedyna myśl jaka chodziła mi po głowie to, że za pierwszą wypłatę kupuję bilet i uciekam... mieszkaliśmy w naprawdę patologicznej rodzinie, w brudzie z robakami i pleśnią zwisającą ze ścian... Życzliwa osoba która zadeklarowała się by nam pomóc w benefisach itp) w każdej sprawie twierdziła że niestety niczego nie możemy załatwić bo jesteśmy w uk za krótko... Siedziałam w necie długo ... Czytałam... Sprawdzałam... I wzięłam sprawy w swoje ręce... Udało mi się.... Na szczęście dzwoniąc w sprawie benefitów można poprosić tłumacza i załatwić to po polsku... A dodatkowo tu jest stronka, z której często korzystam www.benefity.org.uk -polecam bo naprawdę jest opisane wszystko dokładnie i nawet pokazane jak wypełniać formularze.. Naprawdę bardzo pomocna strona... Warto zalogować się do wersji premium... Nie przejmuj się tak bardzo, nawet jeśli start pokarze się trudny za jakiś czas z pewnością stwierdzisz że było warto i tu naprawdę jest lepiej... D
 
Mamy z Leicester, mam do Was pytanie. Chodziłyście do jakiegoś prywatnego ginekologa jak byłyście w ciąży? Czy tylko GP i położna? Ja jestem w 6 tygodniu i mam plamienia krwią. Byłam w Royalu, byłam u swojego GP, wszędzie mówią, że to normalne... a ja panikuję. Powiedzieli, że na skan za wcześnie, może za tydzień...

Ja bylam pierwszy raz prywatnie w 6 i 9 tyg bo plamilam i ginekolog powiedzial, ze zarodek sie zagniezdza.Trzymam kciuki, ze u Ciebie tez:-)


Co do zebow to wczoraj caly dzien tlila mnie lewa gorna polowa zebow:szok: a w nocy nie moglam spac bo tak bolalo. dzwonilam do dentysty to powiedzial, ze mam czekac do rozwiazania:-(
 
Ja bylam pierwszy raz prywatnie w 6 i 9 tyg bo plamilam i ginekolog powiedzial, ze zarodek sie zagniezdza.Trzymam kciuki, ze u Ciebie tez:-)


Co do zebow to wczoraj caly dzien tlila mnie lewa gorna polowa zebow:szok: a w nocy nie moglam spac bo tak bolalo. dzwonilam do dentysty to powiedzial, ze mam czekac do rozwiazania:-(
Hej... To bardzo dziwne, że musisz czekać... Ja w ciąży bez problemu leczyłam zęby, a jak szłam z bólem to przyjmowali mnie od ręki... Ból zęba to coś strasznego i tylko sadysta mówi by czekać...
 
Wlasnie wrocilam od dentysty w anstey. Zrobila mi przeglad i stwierdzila, ze to nie zab tylko mam rozpulchnione dziasla i z jednej strony tam gdzie bolalo to dziaslo mi sie podnioslo troche. dostalam recepte na specjalna paste do zebow dla ciezarnych:-) juz nie boli:-) A jaka ulga:-)


Verita i jak sie czujesz po zdjeciu tych klamr?
 
Ostatnia edycja:
reklama
verita tam jest 3 polakow. malzenstwo wilk i dr ludzik i jeszcze hindus. ta pani kasia ma dobre opinie. a faceci psuja cala reputacje
 
Do góry