reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

No dobra to wam napisze ile mieli ok 19 tys to jest niewiele ponad 16 ale już zle patrzą ze niby bogatszy jesteś. Najlepiej do tego czasu mniej zarabiać ale pracować. Znajomy z niemiec zwolnil sie z pracy i tylko zona robi bo też nie chcieli im dac . Po kilku miesiacach nagle dostali. I on do pracy wrócił. Tylko zawod ma poszukiwany to bez problemów
 
reklama
Mój teraz nie zarabia kokosów dlatego chcemy spróbować z mieszkaniem,żeby nam przypadkiem z dużymi dochodami nie yskoczyli a w miedzy czasie mąż planuje zrobić prawko na c+e i może wtedy zarobki byłyby lepsze..tzn na pewno będą bo kierowcy dobrze tu zarabiają.
 
tak tak to jest powiem wam tak mam kumpele w Anglii maja dwie blizniaczki nie zakfalifikowali ich bo dziewczyny tej samej plci i wynajmuja 2 bedroom to na to wychodzi jak by mieli 1 bedroom to by dostali i tylko maz pracuje na pol etatu mysla skorop ich stac na 2 bedroom tylkon majan housing benefit lissa napewno dostatniesz patrz ja na 1 bedroom byla sama i dostalam ciezko bylo tylko moj facet pracowal placic wszystko i nie nalezal nam sie housing benefit jeszcze dziecka nie bylo teraz dostalismy nie duzo ale zawsze cos powodzenia
 
i zanim nam zakfalifikowali wniosek tez troche minelo robili mi problemy nie wiedzalam gdzie jest moj landrod chceli list ze mieszkalam u niego mowilam ze niec wiem tak kilka miesiecy minelo az wreszcie zakfalifikowali nas dostalismy najlepszy band z mozliwych lepszy jest 1 ale to dla chorych i bez domu
 
i verita dobrze ci radzi lepiej nie miec jakiejs bardzo dobrej platnej pracy poprostu wteDy nie dostaniesz mieszkania na tudor mieszkaLO MI SIE DOB RZE ALE WOLE TUTAJ CHOCIAZ NIE JEST BLISKO ODEMNIE DO CENTRUM ALE TRAGEDI NIE MA
 
Ja też zamowilam komisję. Pokazalam jedno łóżko. Itd. Mi na początku było ciężko sie przenieść w te okolice bo mieszkalam ma le4 od początku. Abbey lane itd. Ale tutaj jest o niebo lepiej. Auto mamy. Autobusy jeżdżą. Do miasta piechotą też się dojdzie.
 
reklama
VErita i bardzo dobrze, ze sie tutaj przeniosłas hehe :-D Przynajmniej sie poznalysmy :) jesli będziesz miała czas to wpadne po niedzieli, ok? Bo mi wypadło trochę rzeczy do załatwienia i jutro praktycznie cały dzien nie ma mnie w domu, to samo w piątek, sorry, ale w następnym tygodniu jestem chętna :tak: Obojetne który dzien. Zależy od Ciebie ;-)

Ale macie z tymi domami, oby wszystko poszło po Waszej myśli :tak:
My na szczescie mamy swój. Nawet nie wiem za bardzo o czym piszecie ale trzymam kciuki :tak:
 
Do góry