reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

tzn to byla przyczyna dlatego nas zakfalifikowali do dostania chaty i na tego flata bylam na 6 pozycji i wyslali mi list ze moge obejrzec alenie terza ale pozniej bo naprawiaja robia remont to glupota byla czekac dwa miesiace na mieszkanie do dlaczego dal ja do bidowania onie nie mysla
 
reklama
zreszta zgadzam sie verita niektorzy maja zle warunki i czekaja dluzej ale jak masz dziecko to szybciej dostaniesz kolega samotny bez dziecka czekal 3 lata
 
ja znowu zawsze bralam pokoj u znajomych i tam sie mieszkalo po kilka osob wiecei jak to polacy mieszkaja,a to jest bardzo zle dla dziecka bo z obcymi trzeba dzielic lazienke i kuchnie do tego jeden pokoj, potem doszedl brak ogrodu, ja mialam duzo pkt tylko jakos sie tym nie zajelam wczesniej pewnie dostalym szybciej. Ale teraz mam znajoma z mezem dzieckiem i drugie na dniach sie urodzi mieszkaja w klitce i nic, ale oni mieli ladne dochody za rok poprzedno wiec stac ich na wynajecie? moze? mysle ze na to tez patrza.
Ja dzis umieram , bola mnie cale pecy od lopatki w dol, ledwo oddycham do tego pogoda w miare na spacer a ja sily nie mam :-(
 
My wynajmujemy w starej kamienicy pokój z malusieńką kuchnią, dobrze chociaż, że tą kuchnie mam, mała bo mała ale zawsze coś. A wc na klatce dostępne dla pozostałych lokatorów. Wiadomo nie są to warunki dla dziecka, pokój maleńki, Mała nie ma gdzie się wybawić,wszystko na jednej kupie,na ścisku,aż szlak mnie trafia jak w ogóle o tym myślę ale no niestety mój małżonek nie zarabia tle żeby wynająć coś lepszego po prostu na razie nas na to nie stać. Dlatego aplikujemy o mieszkanie,spróbować można a czy się uda zobaczymy.Nie nastawiam się Bóg wie na co, jak to się mówi pożyjemy zobaczymy.
 
Wiesz mieli dochody wieksze niz te 16 tys ale nie az takie duże tylko jakbym ja nie miała gdzie łóżeczka wstawic to by mnie przed porodem w counsilu z walizkami zobaczyli ale to trzeba mieć odwagę.
 
reklama
. Ale teraz mam znajoma z mezem dzieckiem i drugie na dniach sie urodzi mieszkaja w klitce i nic, ale oni mieli ladne dochody za rok poprzedno wiec stac ich na wynajecie? moze? mysle ze na to tez patrza.
:-(

Może faktycznie też patrzą na dochody, czytałam gdzieś na jakimś forum o małżeństwie z dwójką dzieci i im też nie chcieli dać mieszkania, nawet żadnych benefitów im nie chcieli dać bo niby za duże zarobki mieli.Także może faktycznie coś w tym jest.
 
Do góry