reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Co za bzdury ci nagadali pisze:
Lissa[/B] dawaj namiary gdzie mieszkasz


Verita Dlatego wolałam dopytać, wiem jacy potrafią być ludzie mili ;-) Aplikację wysłaliśmy już wcześniej, teraz musimy dosłać im potrzebne papiery i zobaczymy co dalej. Fajnie,że Ci się udało z domkiem, super sprawa :-) Mieszkam na Fosse Road :-)
 
lissa i dali mi kupon na malowane bo te domy flaty musisz se pomalowac

majeczka888 O proszę to bardzo dobrze zawsze to coś. Wiadomo że nie ma co liczyć Bóg wie na co, najważniejsze żeby udało się dostać a remont to powoli można sobie zrobić. W sumie słyszałam że na remont mieszkania counsil może nawet dać pożyczkę niskoprocentową, ale czy na pewno to nie wiem. Jeszcze nie wybieraliśmy rejonu, bynajmniej w aplikacji nic jeszcze o tym nie było. A Wy w którym momencie wskazywałyście rejon w którym chcecie mieszkać ???
 
a matki saqmotne i samotni i bez domu jeszcze krocej czekali uwazam ze 7 miesiecy to nie dlugo zalezy ktory band ci dadza ja dostalam 2 jest jesden ale to dla chorych i bez domu najpierw musza ci zaakceptowac wniosek wyslac ci aplication number i pin wysylaja to pocztaale ja odmowilam pierwsze mieszkanie masakra tam byla i 2 miesiace czekalam na drugie jak zrobia remont i je wzielam najpierw musza wyslac ci list z aplication number i pin i wybierasz 3 propety w tygodniu w srode i czekasz na list kiedy mozesz obejrzec do wwoch razy mozesz odmowic a jak trzecia chate odmowisz zawieszaja cie na 12 miesiecy warunki mialam normalne kolezanka miala grzyba i dluzej czekala po pierwszej nie wzieli w drugiej tez byl remopnt a jej facet angielski znal dobrze i tam chodzil dzwonil counsil naslal na landroda ale i tak dlugo az tam nie mieszkala
 
do dwoch razy mozesz odmowic i jak trzec iego nie wezniesz to cie zawieszaja na 1 rok a masz a bandy sa od 1 do 5 ja mieszkalam na 1 bedroom z moim facetem i dzieckiem jak bym miala 2 bedroom to pewnie gorszy band bym miala lub bym nie dostala moze wcale sorry za male bledy spiesze sie hee heee
 
ja czekalam 14 miesiecy ale z mojej winy bo nie wierzylam ze cos zalatwie to dokumenty donosilam po miesiacach itd, tylko ze ja wzielam pierwszy dom jaki dostalam bylam na 5 miejscu ale do mnie zadzwonili, ja jestem zadowolona. Szczerze nie wiem od czego to zalerzy, niektorzy nie maja gdzie mieszkac i czekaja a niektorzy maja warukni wzgledne i dostaja dom. Co do przyznania mieszkania mieisac czekalam na lucze akurat siwta byly i im sie nie spieszylo a ja juz wymowienie dalam z poprzedniej chaty i poszlam i zrobilam awanture w cousilu ze tyle czekam na glupie klucze i zeby mi szykowali hostel jak nie dadza mi do konca miesiaca. po 2 dniach mialam klucze do odebrania.ale znajoma starsza kobieta chyba z rok czekala,
 
Aha to mówiąc szczerze w sumie nie wiadomo tak naprawdę od czego to zależy, że jedni otrzymają mieszkanie po miesiącu a inii po roku. A co oni biorą pod uwagę przyznając punkty ? bo w sumie od tego chyba zależy czy w ogóle się ktoś kwalifikuje tak ?
 
reklama
tak jak masz mniejsze mieszkanie co powinnas to ci pomaga bo mi napisali ze mam za male mieszkanie na 3 ludzi a mieszkalismy na 1 bedroom a dali nam 2 bedroom
 
Do góry