reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

majeczka888 Powiedz Kochana jak to jest bo dużo osób mówi że mieszkania z counsilu są przyznawane w takich typowo menelskich dzielnicach, gdzie jest brud, syf, że mieszkają tam sami pijacy, złodzieje że jest bardzo niebezpiecznie. Chociaż mnie osobiście nie chce się w to wierzyć może w pl tak jest ale tu w uk nie wiem, raczej nie sądzę. Ale z drugiej strony wiem jacy są ludzie zawistni jak usłyszą że ktoś stara się o mieszkanie z counsilu to potrafią takich głupot nagadać żeby tylko zniechęcić człowieka, ale nie wiem także wolę zapytać. Jakbyś mogła napisać w jakim stanie dostałaś mieszkanie, czy duży remont musiałaś robić i jaką masz dzielnice to byłoby super. :)
 
reklama
verba Witamy :) Gratuluję Bobaska :) Ja jestem tu z mężem i dwuletnią Córeczka ale niestety też nie mamy znajomych, także na kawusie jak najbardziej mogę się umówić :) Nie mam tu koleżanek także fajnie byłoby kogoś poznać :) Pozdrawiam :)
 
Hej dziewczyny,

strasznie sie ciesze,ze znalazlam to forum. Jestem swiezo upieczona mama 3 miesiecznego Kubusia:) Jakis czas temu przeprowadzilismy sie z Londynu i tam niestety zostali wszyscy nasi znajomi.
Chetnie poznam inne mamuski , wiec jezeli macie ochote kiedys spotkac sie na jakas kawke lub herbate to ja jestem bardzo chetna.

pozdrawiam w ten pochmurny dzien:)
witam , napisz w ktorym rejonie mieszkasz mozna sie zawse umowic na jakas kawke,
majeczka888 Powiedz Kochana jak to jest bo dużo osób mówi że mieszkania z counsilu są przyznawane w takich typowo menelskich dzielnicach, gdzie jest brud, syf, że mieszkają tam sami pijacy, złodzieje że jest bardzo niebezpiecznie. Chociaż mnie osobiście nie chce się w to wierzyć może w pl tak jest ale tu w uk nie wiem, raczej nie sądzę. Ale z drugiej strony wiem jacy są ludzie zawistni jak usłyszą że ktoś stara się o mieszkanie z counsilu to potrafią takich głupot nagadać żeby tylko zniechęcić człowieka, ale nie wiem także wolę zapytać. Jakbyś mogła napisać w jakim stanie dostałaś mieszkanie, czy duży remont musiałaś robić i jaką masz dzielnice to byłoby super. :)

Co za bzdury ci nagadali, my tez mamy z counsilu domek, stan do remontu w sensie jakbys brala po kims mieszkanie ale puste, masz kuchnie ( szafki) i lazienke obowiazkowo zrobione. Dzielinca bardzo dobra, w oolo duzo z counsilu domkow. Zadbane itd. Wiec nie sluchaj zawistnych ludzi tylko aplikuj. My jestesmy bardzo zadowoleni.
Lissa dawaj namiary gdzie mieszkasz
 
Hej :-)
Witam nowe mamusie :tak: Gdzie mieszkacie dokładnie? :)
Verita Wojtek patrzył przez okno za Twoja Mała jeszcze dobre pol godziny jak poszlyscie :-D I pokazywał, ze nie ma :)
 
Hej :-)
Witam nowe mamusie :tak: Gdzie mieszkacie dokładnie? :)
Verita Wojtek patrzył przez okno za Twoja Mała jeszcze dobre pol godziny jak poszlyscie :-D I pokazywał, ze nie ma :)

Biedaczek maly, a moja jeszcze z alejki nie wyszlismy juz spala jak susel. I tak pogody nie bedzie w tym tygodniu to przyjdziecie do nas co samemu w domu siedziec ;-).
 
lissa verita ma racje nie sluchaj glupot ludzi tylko moze nie wybieraj new park tam podobno nie zabardzo dzielnica ja dostalam w bardzo dobrym stanie kuchnia zrobiona w lazience nowe podlogi wiadomo nie panele dzwi nowe w pokojach ja mieszkam ok saffrone lane
 
reklama
Do góry