reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Na pewno wszystko bedzie dobrze, a wiadomo ze nie masz możliwości lezenia cały czas, a który dzien Ci pasuje? Mi w sumie każdy oprócz jutrzejszego. A od wtorku jestem wolna :)
 
reklama
Ok to mi jutro popołudniu czy wieczorem napisz który dzien, mi obojętne, no i godzinę :tak: Ja mogę do południa ale przed 12 ide po Kubę do przedszkola albo popołudniu ale to jak juz Tobie pasuje :)

widze ze same sobie tutaj piszemy :) gdzie reszta Dziewczyn??
 
Dziewczyny mam pytanie- maż dostał papiery na child benefit. Składalismy wniosek w lipcu. On pracuje w Anglii ale my z córką jeszcze jestesmy w Polsce i mała chodzi w Polsce do szkoły. Tam sa pytania odnośnie szkoły. Czy to że jest w Polsce też nadaje sie na odbiór benefitu?
 
Cześć Dziewczyny :) Mam do Was pytanie...Jaka jest różnica miedzy mieszkaniem z councilu a mieszkanie z home choice ??? Bo powiem szczerze że już się pogubiłam w tym wszystkim, cóż ile ludzi tyle opinii. Generalnie słyszałam że mieszkanie z councilu jest to mieszkanie socjalne które dostaje się od miasta z możliwością wykupienia w przyszłości. I w sumie tyle wiem, i w takim razie zastanawiam się czym jest mieszkanie z home choice? Pomożecie :) Pozdrawiam Was :)
 
Dzięki, nie pobieramy w Polsce żadnych dodatków i od czerwca przenosimy sie do Leicester na stałe więc chyba nie powinno być problemu. Dzięki bardzo
 
lissa ja mam mieszkanie z counsilu tak jak piszeji z counsilu mozesz wykupuc po pieciu latach a z tego drugiego nie mysle ze mieszkanie z counsilu juest lepsze podobno tez rent z counsilu jest tanszy a jak chcesz wiecej wiedzec to wejdz na stronie counsilu tam sie gdie biduje tam sa informacje o tym drugim pozdrawiam
 
reklama
Hej dziewczyny,

strasznie sie ciesze,ze znalazlam to forum. Jestem swiezo upieczona mama 3 miesiecznego Kubusia:) Jakis czas temu przeprowadzilismy sie z Londynu i tam niestety zostali wszyscy nasi znajomi.
Chetnie poznam inne mamuski , wiec jezeli macie ochote kiedys spotkac sie na jakas kawke lub herbate to ja jestem bardzo chetna.

pozdrawiam w ten pochmurny dzien:)
 
Do góry