reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Czesc dziewczyny.
Verita, duzo zdrowia zycze, moja cora juz doszla do siebie, oczywiscie antybiotyku nie dostalismy, tylko paracetamol ;-) ale ogolnieja tez jestem przeciwniczka antybiotyku, chociaz tu balam sie, ze bez niego sie nie obedzie jednak Pani doktor byla innego zdania :-)
Nie obylo sie bez syropow, mala strasznie kaszlala ale juz jest ok, nie voraczkuje, malo kaszle i gardlo nie boli

Polaa, wypoczywaj :-) Zazdroszcze pobytu w Pl my na swieta jedziemy.

Witam rowniez nowa forumowiczke z Lester. Fajnie macie, ze jestescie blisko siebie chyba tylko ja mieszkam po drugiej stronie hihi :-)
 
U nas chorób ciąg dalszy. Mała ciągle zasmarkana i zaraziła tatusia. Tylko on gorzej to przechodzi bo w pracy a nie w łóżku ale on taki jest. Ja już lepiej i nawet jutro idziemy na play grupę ponad pół godzinki spaceru w jedna stronę. Mam nadzieję że nie za wcześnie ale mam dość siedzenia w domu i czekania aż ktoś nas odwiedzi. Oczywiście kto się nie boi chorób. Szukam wózka już na carboocie wiedzielismy i candy czerwony spodobał nam sie. Dzieci wydawało się że mają dużo miejsca w środku. I w ogóle chyba jest wygodny. Tylko dalej pewna nie jestem.
 
Ja tez chora maly nie ale wczesniej mial tylko katar a umnie choroba od tygodnoia przeszlo mi i ponownie teraz zarazilam sie od swojego verta te play grup jestkolo tego malego TESCA gdzes jak mozesz daj namiary moze wybiore sie moj maly ma 9 i pol miesiaca pozdrawiam
 
Hej Dziewczyny,
wczoraj o 23 wróciliśmy z Polski, pobyt udany :tak:
Chlopaki w samolocie spisali sie na medal co mnie cieszy :)
wesele koleżanki super :tak:
A i jeszcze maz zrobił mi niespodziankę zanim do nas dolecial i kupił wczasy, lecimy 16 listopada (lepiej późno niż wcale) :)
Od rana ogarniam dom, piore i wszystko na raz, jak ja tego nie lubię po powrocie.
Verita zdrowka dla Was
 
reklama
wrocila i znow leci??? jakie to niesprawiedliwe :-D, gdzie sie wybieracie?mam nadzieje gdzies gdzie jest slonce?

Na Gran Canaria. Wiadomo upałów juz nie bedzie ale mi wystarczy 20 pare stopni :)
jak wyzdrowiejesz daj znać to moze sie spotkamy jak będziesz miała ochotę. A jak sie ogólnie czujesz? Mała kopie? :-)
 
Do góry