reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
holly cross czy jakos tak , sasiadki to malo sie nie pozabijaja zeby tam dziecko wcisnac (angielki ),ogolnie kolo mnie jest duzo szkol i wydaj sie dobre, ale jak dziecko uczyc sie nie bedzie chcialo to i szkola nie pomoze :shocked2:
 
A to o tej nie słyszałam. Ale jak blisko i mówią ze dobra, poszperaj po nie jak wyglądają ich rezultaty z testów i jaki procent dostaje sie do dobrych wyższych szkół. A co do nauki to jasne , jak sie dziecku czasu nie poświęci i dziecko nie systematyczne w nauce to i Szkola nie pomoże.
 
Wyjeżdzamy 31 maja, i tak jak pisałam predzeij nie znam się na tamtejszym systemie. Języka dobrze nie zna tzn sporo umie ale to i tak mało. Czy jeśli chcem go zapisac do katolickiej muszę mieć ze sobą akt chrztu??
 
klaaa tak w katolickich szkolach chca akt chrztu , ale nawet z pl niech ci przefaxuja albo scan na email wysla powinni uwzglednic a org przywieziesz pozniej :) gdzie ty dokladnie mieszkasz post code mi chodzi nie dokladny adres :p
 
Będę mieszkala w samym centrum. To przed wyjazdem przygotuję sobie wszystkie dokumenty. A i jeszcze do szkoły jakie dokumenty będą mi potrzebne do szkoly?
 
wrescie slonce mamy :-) mam nadzieje caly dlugi weekend bedzie fajnie, nawet moje zakatarzenie mi humoru popsuc nie moze :-D:-D a wogole co tu taka cisza?:-)
 
Witam serdecznie wszystkie mamy:)! W Leicester mieszkam już wiele lat ale na Wasze forum dotarłam dopiero teraz gdy zostałam mamą:) (mój synuś ma 15 miesięcy). Zastanawiam się gdzie można ciekawie spędzić z nim czas? Jakieś fajne place zabaw, kluby, itp? Pozdrawiam!
 
Witam serdecznie wszystkie mamy:)! W Leicester mieszkam już wiele lat ale na Wasze forum dotarłam dopiero teraz gdy zostałam mamą:) (mój synuś ma 15 miesięcy). Zastanawiam się gdzie można ciekawie spędzić z nim czas? Jakieś fajne place zabaw, kluby, itp? Pozdrawiam!
Witam nowa mamausie. Leicester jest tak duze ze trudno powiedziec zalerzy od dzielnicy , ale w kazdej jest jakas play grupa czy parki.:-D Kluby to nawet nie wiem, moze bary to juz bardziej sie orientuje ;-):-)
 
reklama
Witam Verita, dzięki za wiadomość, parki mam już stuprocentowo opracowane:) a myślałam raczej o miejscu, w którym mały mógłby się bawić w zwyczajową tutaj deszczową lub wietrzną pogodę:), typu klub dla dzieci itp. Muszę zajrzeć na West End stay'n play bo słyszałam, że jest fajnie.
 
Do góry