reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Mieszkam w okolicy safron, w lester jestem juz prawie 6 lat, czekam na pierwsza wizyte u midwife i juz sie doczekac nie moge:D
No nie wierze nastepna mama na saffron ??? Ja tez saffron kolo ronda tego duzego. Gdzie masz polozna? Jak w St. Chtistofer to nie zgadzaj sie na lucy to taka leniwa .... tu sobie dopisz ze szok.
 
No nie wierze nastepna mama na saffron ??? Ja tez saffron kolo ronda tego duzego. Gdzie masz polozna? Jak w St. Chtistofer to nie zgadzaj sie na lucy to taka leniwa .... tu sobie dopisz ze szok.

wow:) ja mieszkam za fairway, zapisana jestem do Practice Asquith na welford, mam pierwsza wizyte z polozna na 22marca z jakas lucy ale nie wiem czy to ta sama o ktorej piszesz?:/
 
Mam nadzieję że nie, babka ok 30-35 lat, strasznie niedorobiona, wolną, leniwa i nie umie pobrać krwi , ja do royala jezdzilam na pobranie bo po pierwszej jej próbie się wkurzylam i powiedziałam co yale o jej umiejętnościach. Szkoda tylko że dopiero na porodowce się dowiedziałam ile błędów popełniła. Jakbym miała kiedykolwiek jeszcze poloznej potrzebować to z dała od niej. A i jeszcze jedno to była jedyną polozna która przychodząc do noworodka nie umyka rąk i nie przyniosła wagi a miała ja w aucie. A tak odemnie jak będą pytać gdzie chcesz rodzic radzę General hospital.
 
Zdecydowanie dobra polozna to podstawa:tak:.. Ja niestety pierwszym razem trafilam na strasznie zaklamana polozna, ktora na pierwszej wizycie wprowadzila mnie w blad.. A na kolejnej wizycie przez dobre kilkanascie minut rozmawiala przez telefon, a na pytania odpowiadala mi pielegniarka.. Mialam na tyle szczescia, ze nie tylko jedna polozna sie mna "zajmowala", wiec po prostu dalam spokoj i postanowilam to zignorowac.. Moja przychodnia SureStart znajduje sie na Vancouver Road i tam sa chyba 3 polozne.. 2 bardzo fajne i pomocne plus jedna calkowicie niezaangazowana w cokolwiek. Tez wybralam porod w Generalu i mam nadzieje, ze to dobry wybor :-) Juz lada dzien powinnam urodzic slodkiego bobaska, wiec w miare mozliwosci trzymajcie za mnie kciuki :zawstydzona/y: bo boje sie straszliwie... Swoja droga.. Mieszkam w centrum, sa tu jakies mamy mieszkajace w centrum ? Pozdrawiam cieplutko mamusie te przyszle i terazniejsze ;-)
 
reklama
Witam nową przyszłą mamę i życzę dobrego samopoczucia w ciąży.
My siedzimy w Pl przylecieliśmy wyleczyć naszego synka bo w UK kazali nam czekać aż choroba sama minie a ma zdiagnozowane posiadanie mycobakterii. Więc mamy umówione spotkanie z pediatra na piątek zobaczymy co nam powie.
pozdrawiamy Wszystkie mamy z PL
 
Do góry