reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Trzymam kciuki za udany i syzbki poród, pomyśleć, że ja niedawno rodziłam w Generalu a tu juz Lena ma 5 miesiecy wybieramy sie do Polski ochrzcic ja i wziac slub. Ja na polozna nie narzekalam byla tak przemila, taka pomocna tylko jakos ok.34 tygodnia ot tak zniknela i polozne po niej byly juz jakies nie mile, na nic nie odp, tylko burczaly cos.
 
reklama
Verita, MlodaMamaMonika dziekuje Wam za slowa otuchy :) Oczywiscie w pierwszej wolnej chwili napisze co i jak i pokaze maluszka :-).. Juz sie nie moge doczekac... I szczerze nie moge sie doczekac tez konca mdlosci, bo wymiotuje dzien w dzien przez 9 miesiecy :zawstydzona/y: i mam juz serdecznie dosc :-(.. Ale wszysciutko przejdzie jak tylko urodze malenstwo ;-)
 
Tusza- powidzenia i zycze ci lekkiego porodu i cudnego maluszka:-) Ja jestem jeszcze przed pierwsza wizyta, wiec wszystko przede mna. Jak na razie to chyba naleze do 30% ciezarnych, ktore czuja sie wspaniala w pierwszym trymestrze:) mam nadzieje, ze bedzie tak przez cala ciaze:-)
 
Co tam słychać jak po dniu kobiet? Ciekawe co Tusza porabia może już na porodowce?? Ja też nie narzekam na ciążę w miarę dobrze się czułam tylko spadek kondycji był
 
hej Mamusie :) rozpoczelo sie wielkie odliczanie do najwazniejszego dnia w moim zyciu ;) zostalo 6 dni, termin mam na 18, trzymajcie kciuki, czy jest jakas Kobietka z podobnym terminem do mojego? :)
 
hej Mamusie :) rozpoczelo sie wielkie odliczanie do najwazniejszego dnia w moim zyciu ;) zostalo 6 dni, termin mam na 18, trzymajcie kciuki, czy jest jakas Kobietka z podobnym terminem do mojego? :)
Tusza powinna urodzić na dniach kto wie może już po. Ale masz fajnie już tak blisko rozwiązania. Pochwał się szybko jak tylko będziesz mogła i trzymam kciuki :)
 
Verita :-D a ja mam jeszcze brzdaca w brzuszku :tak: jakos sie maluszkowi nie spieszy z wylazeniem.. Bylam wczoraj u poloznej, byla w szoku, ze mam tak wielki brzuch...Mowi, ze jak dotyka brzuszka to dzidzius ma juz tak malo miejsca, ze dlatego ledwo sie porusza...ale ja i tak dzidzie czuje, zatem tylko czekam ;-) Przytylam 10 kg i odnosze wrazenie, ze jak urodze to nie bedzie az tak duzo do zrzucenia.. ;-) Pozdrawiam Was bardzo cieplutko!.. Jestem pelna optymizmu dzisiaj bo to pierwszy dzien w tym miesiacu kiedy czuje sie tak dobrze :-)
 
odpoczywaja poki mozesz potem juz noce nieprzespane i ciagle w biegu. Ja po porodzie schudlam tylko 5 kg ale potem spadlo szybko.:-) nastepne 5 kg a teraz to juz bardzoooo pomalu :-D
 
Dawno mnie tu nie bylo moj maluszek ostatnio daje mi tak popalic ze nawet niewiem jak sie nazywam... nauczyl sie piszczec i ostanio coraz czesciej uzywa tej umiejetnosci.... teraz spi wiec mam czas na kawke o ile zdaze wypic ;-).
Mi po porodzie zeszlo 7 a drugie tyle zgubilam w miesciac po i wciaz chudlam. Od kiedy przestalam karmic piersia juz odrobilam starty :wściekła/y: i waze tyle co przed. Teraz katuje sie cwieczeniami zeby zgubic troche kg.
Witam nowe mamy!:-) trzymam kciuki za latwe porody!!:-)
 
reklama
Urodzilam :-)... Mam cudowna coreczke Nicole ;-).. W Generalu zjawilam sie o 22 z 4 cm rozwarciem i regularnymi skurczami co 3 min, bo po Waszych radach zostalam w domu jak najdluzej moglam.. Urodzilam silami natury o 3:57 , zadnych znieczulen.. Jestem z siebie bardzo dumna...a w szczegolnosci z mojej coreczki.. Wazy 3.600, mierzy ok.52 cm bo mala wiercipietka nie chciala dac sie zmierzyc.. Porod odbierala mi wspaniala polozna, mialam tak ogromne szczescie, ze na nia trafilam... Mlodziutka dziewczyna, mega dopingujaca i cierpliwa.. Kazdej kobiecie zycze takiej poloznej.. Mialam byc juz nacinana, ale dzieki dopingowi lubego jak zobaczyl glowke wycisnelam malenstwo szybciutko... Jestem pod mega wrazeniem mojej slodkiej niuni.. Z chwili na chwile jest coraz sliczniejsza.. Zakochalam sie od pierwszego wejrzenia.. :-):-):-)
 
Do góry