reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Verita trzymam kciuki , ja ma na 6 wiec poczekam, bo ja urodzilam sie co do dnia rowniutko to mam nadzieje, ze Lenka tez tak przyjdzie. Mowicie duzo ruchu? To nie problem, bo w domu narzeczony robi wszystko, zebym raczej nie chodzila tyle, ale cos mu nie idzie, nie usiedze w domu dnia, no chyba, ze pogoda jest na prawde nie do zniesienia, ale dzisiaj piekne slonce ;) wszyscy sie dziwia, ze laze, zbiegam po schodach, jak to mowi moja babcia ,,ciekam po sklepach", ale ciezko z tego zrezygnowac ;-) teraz w sobote mama przyjezdza to planuje malymi kroczkami jej cos nie cos pokazac to moze faktycznie wychodze Mala w terminie . ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam
hm........jezeli chodzi o ruch to nie moge sobie powiedziec ze malo sie ruszam bo w domu robie sama wszystko czasami straszy syn mi pomoze cos nie cos. a jak moj pracoje na nocki i 2 zmiane to nie moge liczyc na jego pomoc :zawstydzona/y: a jak ma dniowki to jak wraca do domu to ja wszystko mam zrobione. co do picia malinowych napoi (herbatka i robiony syropek to juz pijemy;-))ale nie ukrywam ze jestem juz bardzo zmeczona. moje nogi wieczorem wygladaja jak wielka zielona stopa HALKA ,tak mam spochniete :-(nie mialam tego w poprzednich ciazach.ale damy rade aby maly zdrowy sie urodzil.
VERITA my rowniez trzymamy kciukasy za Was, wszystko bedzie ok ;-). oczywiscie czekamy na wiesci:-).
 
Wiesz karaluszek ty masz stopy jak Halk, a ja jak rano wstaje mam rece jak Pudzian i w ogole ruszac sie nimi nie da przez jakies 10 min :D ale facet w pracy to same sobie radzimy i u mnie tak samo, nawet jesli na nocki chodzi to pol dnia spi, a dla mnie pol dnia to tyle mozna zrobic ;) ja jestem zmeczona bo spac nie daja za bardzo, ale bedzie ok,damy rade, a na kiedy masz dokladnie termin pewnie juz gdzies pisalas ale mi umknelo ?:)
 
Hej dziewczyny mam pytanie zlozylam wniosek staram sie o mieszkanie z Counsilu jak dlugo czeka sie na odpowiedz czy mi sie nalezy Prosze o odpowiedz Dziekuje
 
Verita powodzenia ! Czekamy na wiesci ;)

Joanna a dostałas już potwierdzenie ze sie zakwalifikowaliscie? Jaki macie band? Wtedy będę mogła co wiecej powiedzieć
 
MlodaMamaMonika mi jeszcze zostalo 2,5 tygodnia :-(,czytajac Twoj post tak sie usmialam :-D. Ty pudzian ja halk super ale damy rade :tak:
ja moze az tak nie jestem zmeczona ale bardzo boje sie o te moje grube spuchniete nogi .
Joanna powiem Ci tak ze ja czekalam na list potwierdzajacy ze sie kwalifikuje (ale u mnie tez inaczej wygladalo)teraz zlozylismy wniosek o wieksze mieszkanie i czekamy na potwierdzenie ze kwalifikujemy sie na wieksze, ale zdaje sobie sprawe ze wszystko nabierze tepa jak maluszek bedzie juz z nami ;-)
jak malutki bedzie z nami to sama ich bede nawiedzala jak dlugo bedziemy czekac ::(
 
reklama
Ja czekalam na decyzje 3-4 tygodni, ze jestesmy w takiej grupie i ze mozna skadac wnioski o dane mieszkania i od konca maja aplikujemy co srode o mieszkania z cansilu ale cicho sza do tej pory. W sumie narzeczony dostal awans w miescie nie daleko Leicester, wiec chyba sie tam wyprowadzimy predzej czy pozniej i tam z cansilu szybciej sie dostaje mieszkanie :)
 
Do góry